בתחילת 2014, ניסאן תחשוף את המשפחתית האירופאית שלה (טידה? אלמרה? או סאני בכלל?) לאחר היעדרות של מספר שנים מהסגמנט.

ניסאן טידה 2014 החדשה

בעוד מספר חודשים, ניסאן תחשוף את המשפחתית האצ'בק האירופאית החדשה שלה שתסמן את חזרתה של ניסאן אל סגמנט המשפחתיות באירופה, וכמובן גם כאן בישראל, זאת לאחר היעדרות ארוכה מהסגמנט החשוב הזה. זה לא שניסאן הפסיקה לייצר מכוניות משפחתיות, יש לה לא מעט דגמים בסגמנט, היא פשוט הפסיקה לשווק את הדגמים המשפחתיים שלה באירופה והתרכזה בדגמים עבור השוק האסייתי והאמריקאי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המשפחתית החדשה של ניסאן, שתיקרא ככל הניראה טידה, אלמרה או סאני, מבוססת למעשה על הטידה החדשה שהוצגה עוד ב-2012 כדגם גלובלי, אך עבור השוק האירופאי - ושווקים נוספים - הדגם עבר שדרוג מקיף (אם תרצו, מתיחת פנים) בכדי לקלוע לטעם האירופאי. כפי שניתן לראות בעיבוד המחשב שהוצג באתר AutoExpress הבריטי ונאמן לתמונות ריגול של הדגם, הדגם הוא יישא את שפת העיצוב העדכנית של ניסאן כפי שהוצגה עם קשקאי החדש.

 

כמו במקרה של הקשקאי החדש, את הדגם צפויים לשרת ארבעה מנועים: 1.2 טורבו עם 115 כ"ס ו-1.6 טורבו עם 150 כ"ס וכן שני מנועי דיזל, 1.5 טורבו דיזל 110 כ"ס ו-1.6 טורבו דיזל 130 כ"ס. הדגם יוצע גם בגרסת ניסמו ספורטיבית במיוחד שתתחרה ברכבים כגון גולף GTI.

 

הדגם יוצע בתחילה בתצורת האצ'בק בלבד. גרסת סדאן לא תוצע עם הדגם אך גרסת סטיישן צפויה להגיע בהמשך. תא הנוסעים של הדגם צפוי להיות דומה לזה המוצע עם הטידה החדשה אך עם טכנולוגיה שהוצגה עם הקשקאי החדש (כסטנדרט או כאופציה) כגון מערכת בלימה אוטו', מערכת מצלמות היקפית, תאורת LED ראשית, מערכת חניה אוטו', מערכת מולטימדיה מתקדמת ועוד.

 

בישראל? כניראה לקראת סוף 2014.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location