ניסאן משחררת תמונות רשמיות של קרוסאובר חדש וקטן העונה לשם ג'וק.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

ניסן ממצבת את עצמה כאימפריית קרוסאובר ובעצם די המציאה את הקטגוריה הזו עם מותג הפרימיום שלה אינפיניטי. העיצוב הלא שגרתי מבוסס על הקונספט ניסאן Qazana והאמת שמלפנים הוא די נראה כמו ג'וק מי יודע אולי המעצב יהודי שהבין את משמעות השם. הג'וק הוא מסוג הרכבים שתאהב או תשנא, אבל אדיש? אין סיכוי שתשאר ומאחור ומהצד הוא דווקא די מרשים.


הג'וק ימוצב מתחת לקשקאי ויש כוונה להביאו לארץ במיוחד לאור ההצלחה לה זוכה הקשקאי כאן. במידותיו הוא קטן שכן הוא מבוסס על הפלטפורמה המשמשת את הקליאו, עם אורך של 4.13 מ' רוחב של 1.76 מ' גובה 1.57 מ' ובסיס גלגלים של 2.53 מ' מתחרים ישירים? אין ממש אולי הטריוס של דייהטסו.

 

וידאו: ניסאן ג'וק 2011 בנסיעת מבחן וסיקרה כללית


הג'וק יצויד בשלושה מנועים,  שני בנזין ודיזל אחד (בשביל השוק האירופאי כמובן). 1.6 ליטר עם הספק של 117 כ"ס המשודך לתיבת 5 הילוכים ידנית או רציפה. מנוע הבנזין השני הינו 1.6 ליטר טורבו עם הזרקת דלק ישירה המספק 190 כ"ס שישודך לתיבה ידנית בת 6 הילוכים או תיבה רציפה והנעה לכל הגלגלים כאופציה. מנוע הדיזל הוא 1.5 ליטר 110 כ"ס והנעה קדמית בלבד. לשטח אגב הוא לא ממש מיועד למרות ההנעה הכפולה ניסאן מייעדת את הרכב לקהל אורבני צעיר נו באמת ניסאן אתם הרי המצאתם את הכיאלו שטח המודרני.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location