ניסאן מפרסמת תמונות טיזר ראשונות לג'וק 2014 החדש שיוצג בתערוכת ז'נבה לאחר מתיחת פנים לדגם.

ניסאן ג'וק מתיחת פנים

ניסאן תציג בתערוכת ז'נבה הקרובה את הג'וק החדש לשנת 2014 לאחר מתיחת פנים לדגם. עד לפתיחת התערוכה בשבוע הבא, ניסאן מפרסמת שתי תמונות טיזר לג'וק המחודש. תערוכת ז'נבה היא בנוסף האות לחזרתה של ניסאן לשוק המשפחתיות האצ'בק האירופאי, כאשר ניסאן תציג בתערוכה ובבכורה עולמית את האלמרה החדשה. האלמרה החדשה, שהיא למעשה גרסה אירופאית משודרגת מאוד ועדכנית בעיצובה לטידה החדשה שנחשפה לפני למעלה משנתיים, צפויה לעשות שימוש במנועי טורבו בנפחים של ר1.2 ליטר ו-1.6 ליטר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

נחזור לג'וק 2014 החדש, למעט פנסים אחוריים שניתן לראות שזכו לעיצוב חדש ליחידות התאורה, תמונות הטיזר שניסאן חושפת לא מספרות לנו רבות על השינויים החיצוניים בג'וק המחודש שמאז שהושק בישראל ב-2010, הפך לקרוסאובר הנמכר בישראל ולכזה שנדמה כי כל אישה שנייה (האחת תאהב והשנייה תאמר איכס-ג'וק) תשמח למצוא בחניית ביתה.

 

אם ניסאן לא חושפת טפח, לנו נשאר לנחש שעיקר השינוי החיצוני יתרכז בחזית הדגם שכניראה שתשמור על המראה "החרקי" והייחודי של הג'וק ויחד עם זה תאמץ את החזית העדכנית של ניסאן כפי שפגשנו בקשקאי החדש. למה עוד ניתן לצפות? יתכן שמתחת למכסה המנוע נמצא את מנוע ה-1.2 ליטר טורבו של רנו שיחליף את מנוע ה-1.6 ליטר של הדגם היוצא. תיבת ההילוכים הרציפה צפויה להמשיך לשרת את הדגם.