אסנט, זה השם של רכב הפנאי 7-8 מושבים החדש של סובארו המיועד לשוק האמריקאי, שם הוא יתחרה בדגמים כגון פולקסווגן אטלס החדש.

 

סובארו חושפת בתערוכת ניו יורק את ה-אסנט (Acent), רכב פנאי 7-8 מושבים גדול אותו תשווק החברה החל מ-2018 בשוק האמריקאי, בלבד בשלב זה. האסנט שהוצג בניו יורק אמנם עדיין מוגדר כדגם קונספט, אך לא קשה להבחין שלמעט שינויים קלים מתבקשים, כך ייראה בקירוב טוב דגם הייצור הסופי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האסנט נשען על עיצוב הקונספט VIZIV-7 אותו הציגה סובארו בשנה שעברה יחד עם יישום של שפת העיצוב העדכנית של סובארו "Dynamic x Solid". לדגם מידות של רכב פנאי גדול, עם אורך של 5,049 מ"מ, רוחב של 1,989 מ"מ, גובה של 1,839 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,972 מ"מ.

 

עם מידות אלו, ה-אסנט יתחרה ישירות בדגמים כגון פולקסווגן אטלס, הונדה פיילוט, שברולט טראוורס ועוד. כפי שלא קשה לנחש מהתמונות, בסובארו לא מתכוונים להזניח את יכולות השטח של הדגם ובכך לשמר את המסורת של המותג יחד עם יתרון יחסי מול חלק מהמתחרים הישירים.

 

סובארו אסנט קונספט תא הנוסעים
תא הנוסעים מרשים למראה, אך נמתין למה שסובארו תעולל לו במעבר לייצור.

בחזיתו של הדגם, סובארו התקינה מנוע חדש: בוקסר 4 צילינדרים טורבו בנפח של 2.4 ליטר אותו תחשוף החברה בהמשך השנה.

 

בעוד העיצוב החיצוני כמעט ומוכן לייצור, תא הנוסעים שומר על מידה מסוימת של קונספטואליות, אך אם במעבר לדגם ייצור כל מה שסובארו תעשה זה רק לעדכן את משטחי המגע במערכות של דגם ייצור, נישאר עם אחד מתאי הנוסעים המרשימים ביותר של סובארו מהשנים האחרונות – ומרשים גם מול המתחרים הישירים של הדגם. כמובן, צריך להזכיר שלסובארו מוניטין בהפיכתו של קונספט מרשים למוצר הכי סטנדרטי וגנרי למראה (משעמם בקיצור). 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location