סובארו מציגה בתערוכת לוס אנג'לס קונספט ללגאסי (B4 בישראל), כקדימון לדגם החדש שיוצג בשנה הבאה.

סובארו לגאסי (B4) קונספט - קדימון ללגאסי החדשה שתוצג בשנה הבאה

לפני כשבוע, סובארו חשפה לראשונה את הלגאסי (B4) קונספט ובתערוכת לוס אנגלס שנפתחה ביום ד' האחרון, היא הציגה בבכורה עולמית את הקונספט שאמור להוות קדימון לעיצובה של הלגאסי/B4 החדשה אשר תוצג בגרסת הייצור תוך פחות משנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט הפרטים הטכניים שסובארו חשפה לפני שבוע, אורך של 4.93 מטר אורך, 1.94 מטר רוחב, 1.50 מטר גובה ובסיס גלגלים של 2.88 מטר, סובארו לא מספקת פרטים נוספים על הקונספט. בזכות העבודה שסובארו הציגה לא מעט דגמי קונספט בשתי התערוכות הנערכות במקביל - לוס אנג'לס וטוקיו - ייש לנו מושג כללי לצפוי לנו בלגאסי הבאה.

 

באמצעות הקונספט המוכן לייצור סובארו לברוג', סובארו הציגה את יחידות ההנעה החדשות שלה שישמשו את דגמיה העתידיים, במיוחד רלוונטי הוא מנוע הבוקסר 1.6 ליטר טורבו החדש בהספק מרבי של 170 כ"ס ומומנט מרבי של 25.5 קג"מ. סובארו תמשיך להציע את הרכבים שלה עם הנעה כפולה סימטרית ותיבה רציפה. בתחום הבטיחות סובארו הציגה את הדור השני של מערכת eyesight, שם כולל למערכת בלימה אוטו' , בקרת סטייה מנתיב הנסיעה ועוד. בנוסף, אנחנו מצפים מסובארו להציג מערכת מולטימדיה מתקדמת שתיישר קו עם המקובל כיום ברכבים עממיים.

 

 

כפי שכבר כתבנו בעבר, עיצוב הקונספט לכשעצמו מרשים והעיצוב דמוי הקופה ללא ספק מחמיא לדגם התצוגה ויחמיא לדגם ייצור, אך עיצוב שכזה נוגד את כל פילוסופיית תכנון הרכבים של סובארו כך שקו חלונות צר שכזה או קורת A עבה בזווית חדה למדי היוצרת שטח מת רב לפנים ולצדדים, אלו דברים שלא נמצא אצל סובארו השמה תמיד את הנהג והנוסעים במרכז גם אם זה בא על חשבון ה"סקסיות" של המוצר הסופי. אם יש יצרנים המשלבים בין שכל לרגש, אצל סובארו הרגש, בפן הוויזואלי יש לומר, עדיין משחק תפקיד משנה כמו זה של שחקן ישראלי מתחיל בהוליווד.

 

תא הנוסעים של הקונספט, אליו אנחנו נחשפים לראשונה, מרשים ונאה בעיצובו, נקי ומודרני כמצופה מרכב קונספט, השאלה היא כמובן כמה השראה עיצובית מהקונספט תגיע בסופו של דבר אל דגם הייצור הסופי.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location