סובארו מספקת לנו הצצה ל-B4/לגאסי הבאה באמצעות הלגאסי קונספט שיוצג בשבוע הבא בתערוכת לוס אנג'לס.

סובארו לגאסי קונספט - הצצה ללגאסי B4 הבאה

בתערוכת לוס אנג'לס הקרובה הנפתחת בשבוע הבא, סובארו תציג את הלגאסי קונספט שלא קשה לנחש, יספק לנו הצצה ראשונה אל המראה של הדור הבא של ה-B4/לגאסי שתוצג בגרסת הייצור הסדרתי בשנה הבאה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו בדרך כלל אצל סובארו, זה מרגיש קצת מיותר לדבר על הקונספט, המרשים לכשעצמו, שכן לסובארו ישנו נוהג מוזר – להציג קונספט מרשים למראה ולאחריו להציג דגם ייצור פשוט ומאכזב למראה ביחס לקונספט כמו במקרה של האימפרזה קונספט לעומת האימפרזה הסדרתית החדשה.

 

לקונספט מידות גדולות למדי עבור משפחתית גדולה עם אורך של 4.93 מטר אורך, 1.94 מטר רוחב, 1.50 מטר גובה ובסיס גלגלים של 2.88 מטר. הצגת הקונספט ללגאסי הבאה מציינת למעשה את חגיגות ה-25 שנה לדגם.

 

סובארו נמצאת בתנופה של חידוש ואל הלגאסי קונספט, תצטרף בתערוכת לוס אנג'לס סובארו WRX החדשה בהופעת בכורה עולמית ובמקביל בתערוכת טוקיו, סובארו תציג את הלבאורג' (Levorgׂ קונספט הצפוי להוות את גרסת הסטיישו של הלגאסי קונספט או לחלופין הצצה לאאוטבק הבא . בנוסף לכך, סובארו כבר עובדת על המחליף של ה-B9/טרייבקה.

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

אני אהבתי

This comment was minimized by the moderator on the site

עד עכשיו נשאר כמו סובארו DL

This comment was minimized by the moderator on the site

אך כמו שכתבו בכתבה, לסובארו ישנה נטייה לאכזב, תראו איך האיפרזה נראית לעומת הדגם שיצא וכך בטח יהיה גם עם ה-WRX. לסובארו יש רכבים טובים מאוד אבל העיצוב שלהם משעמם/מיושן מידי.

This comment was minimized by the moderator on the site

מצועצע מידי ולא מספיק מקורי.<br />אבל סובארו תמיג היה וכנראה גם יהיה רכב שעוצב ע"י המנדסים .<br />בשונה מקיה שמציעים רכב זבל אבל הביאו את פיטר שרייר מעצב על שהזניק אותם למעלה.<br />בקיצור...

מצועצע מידי ולא מספיק מקורי.<br />אבל סובארו תמיג היה וכנראה גם יהיה רכב שעוצב ע"י המנדסים .<br />בשונה מקיה שמציעים רכב זבל אבל הביאו את פיטר שרייר מעצב על שהזניק אותם למעלה.<br />בקיצור סובארו רכב למבינים והכי טוב לקנות כמשומש.<br />גם אמין וגם בזול.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location