סובארו מספקת לנו הצצה ראשונה לעיצוב החיצוני ולתא הנוסעים של ה-B4 החדשה, אותה היא תחשוף בשבוע הבא.

 

ללא הסברים ובשתי תמונות טיזר, סובארו מכריזה כי היא תחשוף בשבוע הבא בתערוכת שיקגו (9.02.2019) את סובארו B4 החדשה, דור שביעי למשפחתית הגדולה של החברה המשווקת בארה״ב בשם המקורי - לגאסי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני כפי שניתן לראות בתמונת הטיזר, לא שונה מהותית מהעיצוב של הדגם הנוכחי כך שלמרות שמדובר בדגם חדש לחלוטין, התחושה היא של מתיחת פנים מקיפה.

 

מולטימדיה חדשה סובארו B4
כפתורים פיזיים לצד מסך ענק.

בתמונת תא הנוסעים אנחנו פוגשים את מערכת המולטימדיה החדשה והענקית שתשרת את הדגם. בניגוד ליצרנים אחרים, סובארו נאמנה ללקוחות שלה המעדיפים שימושיות על עיצוב כך שלצד מסך המגע הענק נמצא כפתורים פיזיים לתפעול עיוור ומהיר של עוצמת השמע, שליטה על בקרת האקלים ועוד.

 

הדור השביעי של ה-B4 מתבסס על הפלטפורמה הגלובלית המודולרית החדשה של סובארו, זו המשרתת את האימפרזה הקטנה עד לאסנט הענק. בתחום ההנעה אנחנו מצפים לפגוש את מנוע ה-2.5 ליטר 180 כ״ס העדכני של הפורסטר ועבור השוק האמריקאי, סובארו צפויה להחליף את מנוע השישה צילינדרים של הדגם במנוע ה-2.4 ליטר טורבו 260 כ״ס של האסנט. המנועים ישודכו כמובן לתיבת הילוכים CVT רציפה ולמערכת הנעה כפולה.

כרגיל, סובארו מציגה את הדגמים החדשים שלה עבור השוק האמריקאי כשנה לפחות לפני שנפגוש אותם על כבישי ישראל, כך שאל תצפו ל-B4 החדשה לפני שנת 2020. 

 

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

חברה שעבר זמנה,מנועים מיושנים,וגיר דפוק

This comment was minimized by the moderator on the site

גיר נפלא מנסיון של 20 שנים בסוברו.

This comment was minimized by the moderator on the site

להתקין בסובארו B4 מערכת מובילאיי

This comment was minimized by the moderator on the site

גם בסובארו אימפרזה 2.0 סמ"ק 4 דלתות 4×4 שתהיה עם מסך אפליקציות (ניווט ומולטימדיה): WAZE, סלופארק, פנגו ו-RADIOIN כמו: CONNECTED, כלמובייל

This comment was minimized by the moderator on the site

אין על סובארו בעולם רכבים יחודיים עם הנעה כפולה מנוע בוקסר אמין וטוב מה צריך עוד מרכב תגידו לי. אני נוהג בסובארו כמעט 30 שנה ואף פעם תודה לאל לא נתקעתי נוסע כמו שעון שוויצרי ..תפנימו אז זה...

אין על סובארו בעולם רכבים יחודיים עם הנעה כפולה מנוע בוקסר אמין וטוב מה צריך עוד מרכב תגידו לי. אני נוהג בסובארו כמעט 30 שנה ואף פעם תודה לאל לא נתקעתי נוסע כמו שעון שוויצרי ..תפנימו אז זה כבר.שהיה שבוע טוב ומבורך.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location