סובארו משחררת תמונת טיזר הרומזת לנו על דגמי 2021 המחודשים של ה-XV קרוסטרק אשר יזכו לרמת גימור SPORT חדשה בה הדגם ישווק עם מנוע "חזק" יותר. את הקרוסטרק 2021 סובארו תחושף ביום שלישי הקרוב ה-9.06.2020.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סובארו אמנם לא מספרת לנו עדיין מהו אותו מנוע חזק יותר, אך אחד מבכירי החברה כבר אישר בעבר כי מדובר במנוע ה-2.5 ליטר של המותג, אותו מנוע המוכר לנו מהפורסטר עם הספק מרבי של 182 כ"ס ומומנט מרבי של24.3 קג"מ, שדרוג של 26 כ"ס ו-4.3 קג"מ לעומת מנוע ה-2.0 ליטר של הקרוסטרק. המנוע הזה בא לענות על דרישת הלקוחות ש"חסר להם כוח".

 

בפורסטר מנוע זה מספק ביצועים של 9.2 שניות בתאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 207 קמ"ש ואלו הנתונים להם ניתן לצפות גם בקרוסטרק 2.5 ליטר, עם שיפור קל שכן הקרוסטרק קל במעט מהפורסטר ובעל תצורה אווירודינמית יותר.

סובארו מציינת בנוסף כי אנחנו יכולים לצפות למספר שינויים קוסמטיים בדגם ולמספר שדרוגים למערכת הבטיחות המתקדמות EyeSight. סובארו קרוסטרק הוא הגרסה לשוק האמריקאי של סובארו XV וכדגם שהוצג בתחילת 2017 זה בהחלט הזמן להציג מתיחת פנים לדגם. סובארו קרוסטרק האמריקאי משווק בישראל כגרסת ה-2.0 ליטר של ה- XV לצד גרסאות ה-1.6 ליטר של ה- XV האירופי.

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

בכל העולם מפתחים מנועים חסכונים בדלק וחזקים בביצוע, רק בסובארו עדיין אם תפיסת עולם של שנות ה80 הגדלת מנוע בזבזן בדלק לעוד כמה קוחות סוס עלובים, סובארו חייבים להוציא כבר מנוע בוקסר חדש מהפכני, אם...

בכל העולם מפתחים מנועים חסכונים בדלק וחזקים בביצוע, רק בסובארו עדיין אם תפיסת עולם של שנות ה80 הגדלת מנוע בזבזן בדלק לעוד כמה קוחות סוס עלובים, סובארו חייבים להוציא כבר מנוע בוקסר חדש מהפכני, אם טורבו וצריכה מינימלית, ומנוע חשמלי ,דבר שעוד לא התחילו בסובארו לשים על שולחן הסירטותים, כל היפניות הוסיפו טורבו למנועים קטנים וכוח חשמל,בסובארו נרדמו.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

יש XV (קרוסטרק) היברידי שכבר נמכר בארה"ב.

This comment was minimized by the moderator on the site

למי שלא מספיק מנוע 1.6 יש מנוע 2.0 למי שגם זה לא מספיק יש מזרטי או למבורגיני. היצרנים שוטפים לכם תמוח ואתם לא בקולטים

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location