סיטרואן E-MEHARI היא מכונית חשמלית קטנה ופתוחה, עם טווח חשמלי של 200 קילומטר ומשווקת כרכב החופשה האולטימטיבי.

סיטרואן E-MEHARI
סיטרואן E-MEHARI - חשמלית ושמה תשוקה לחופשה.

עכשיו זה רשמי, סיטרואן מהארי חוזרת לאחר 48 שנה. זה אמנם לא גרסת ייצור לקונספט קקטוס M המרהיב שסיטרואן הציגה בתערוכת פרנקפורט האחרונה, למעשה גם לא מדובר בדגם חדש של מממש אלא רק במדי סיטרואן שהולבשו על הבולורה בלו-סאמר (Bolloré Bluesummer), אך זו כן מכונית בצלמה ודמותה של המהארי המיתולוגית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סיטרואן E-MEHARI היא שיתוף פעולה בין בולורה (חברת השקעות ואחזקות צרפתית) לבין סיטרואן שתייצר עבור בולורה את הבלו-סאמר החשמלית שלה במדים של סיטרואן ועיצוב בהשראת המהארי המיתולוגית.

 

כמו הבלו-סאמר, סיטרואן E-MEHARI לא ממש מיועדת לרכישה ישירה ע"י הצרכן הפרטי אלא להשכרה ביעדי תיירות, בעיקר בדרום צרפת. לדגם המאכלס עד 4 נוסעים, אורך של כ-3.70 מטר, רוחב של 1.70 מטר ועם תא מטען בנפח של 200 ליטר - 800 ליטר עם קיפול המושבים מאחור.

 

 

סוללת ליתיום-מטאל-פולימר (LMP) בקיבולת של 30kWh המותקנת ברצפת הרכב מספקת מתח חשמלי למנוע קדמי בהספק מרבי של 68 כ"ס. טווח הנסיעה העירוני של הרכב עומד על כ-200 ק"מ, זה הבינעירוני על כ-100 ק"מ והמהירות המרבית עומדת על 110 קמ"ש.  טעינת מלאה של הסוללה משקע של 16A דורשת זמן המתנה של 8 שעות תוספת של 5 שעות המתנה נדרשת בטעינה משקע של 10A.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location