סקודה חושפת רשמית את הקודיאק GT, גרסת קופה חמישה מושבים במראה ספורטיבי לקודיאק. לסין בלבד.

 

אז לאחר שנחשפנו לפני מספר חודשים לתמונות ריגול של הדגם ולאחר שהבוקר צפינו באיורים רשמיים של הדגם, סקודה חושפת בסין תמונות רשמיות של הקודיאק GT, גרסת קופה חמישה מושבים לקודיאק המיועדת בשלב זה לשוק הסיני בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקודיאק GT מצטרף אל הקאמיק - קרוסאובר עירוני זול וקטן מהקארוק שהוצג מוקדם יותר השנה – כדגם המיועד לשוק הסיני בלבד, בכל זאת שוק הרכב הגדול בעולם עם דרישות ייחודיות לו. הקודיאק GT קצר ונמוך יותר מהקודיאק הרגיל, א/ר/ג 1649/1883/4634 מ"מ בסיס גלגלים 2791 מ"מ, וכאמור, מצויד בחמישה מושבים בלבד.

 

סקודה קודיאק GT
קודיאק קופה - סקודה קודיאק GT.

חזיתו של הקודיאק GT דומה למדי לזו של הקידואק 7 מושבים הרגיל, אך עם מספר שינויים התואמים את המראה האתלטי יותר של הדגם. את ההבדל העיקרי בין הדגם נפגוש במבט מהפרופיל ומאחור, אז ניתן להבחין בעיצוב הקופה של הדגם והחיטוב הספורטיבי בישבנו של הדגם, כול עיצוב חדש לפנסים התואמים את שפת העיצוב החדשה של המותג.

 

קודיאק GT תא הנוסעים
מושבים וגימור קרבון לאווירה ספורטיבית.

את הקודיאק GT ישווק בשלב זה בסין עם מנוע אחד: 2.0TSI עם 186 כ"ס או 220 כ"ס המשודכים לתיבת DSG שבעה הילוכים. הגרסה החזקה יותר מצוידת כסטנדרט בהנעה כפולה 4X4.

למעט גלגל הגה עם תחתית שטוחה ומושבי ספורט אוחזים, עיצוב תא הנוסעים זהה למוכר לנו. ברמות האבזור הגבוהות הדגם מצויד כסטנדרט בלוח מחוונים וירטואלי, יחד עם מערכות בטיחות מתקדמות כגון בלימה אוטונומית, ניטור שטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד. את הופעת הבכורה לציבור הרחב, הדגם יעשה בחודש נובמבר הקרוב בתערוכת הרכב של גואנגזו.