סקודה MissionL קונספט דומה במידותיה לג'טה החדשה, תמלא את הפער בין הפאביה לאוקטביה ותחשף במלואה בתערוכת פרנקפורט בעוד כשבוע.

סקודה MissionL קונספט - רמז לאוקטביה הבאה

לסוקדה כבר מזמן חסר בהיצע מכונית שתמלא את הפעם הלא קטן בין הפאביה לאוקטביה. לכן סקודה מציגה את הקונספט MissionL עם מידות של מכונית משפחתית שתמלא את הפער ויותר מכך, מציגה את קו העיצוב החדש של סקודה אותו נפגוש גם באוקטביה החדשה בקרוב ובכל דגמי סקודה העתידיים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למרות מראה הסדאן, כמו באוקטביה, גם כן מדובר במכונית האצ'בק 5 דלתות. סקודה תשווק את המכונית באירופה, רוסיה וסין (גם לישראל היא תגיע כמובן) כאשר לכל שוק היא תתואם במיוחד ולדוגמה, תשווק בהודו כמכונית סדאן ולא הצ'בק ואף עם עיצוב שונה.

 

העיצוב שואל השראה רבה ממכונית הקונספט VisionD אליה נחשפנו בתערוכת ז'נבה האחרונה. דגם הייצור מבוסס על שלדה מוארכת של הפולו/פאביה ומה שאתם רואים בתמונה, זה כמעט בדיוק מה שתראו באולמות התצוגה, כך לפי סקודה.

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

אני חושב שהכתבה מטעה, <br />אנחנו מסתכלים על האוקטביה החדשה...

This comment was minimized by the moderator on the site

שזו מכונית חדשה ולא האוקטביה הבאה. אין ספק שהאוקטביה הבאה תהיה דומה אבל זו לא היא.

This comment was minimized by the moderator on the site

יותר מדי עגול המעצבים מביאים בשנים האחרונות וטוב שיש מי שזוכר שאפשר לעשות גם קווים חדים מדי פעם. קצת גיוון עוד לא הרג אף אחד. לפחות ממה שמראים הלנו, סקודה הולכים על מראה יותר מחודד משל האוקטביה...

יותר מדי עגול המעצבים מביאים בשנים האחרונות וטוב שיש מי שזוכר שאפשר לעשות גם קווים חדים מדי פעם. קצת גיוון עוד לא הרג אף אחד. לפחות ממה שמראים הלנו, סקודה הולכים על מראה יותר מחודד משל האוקטביה הנוכחית. יפה.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

זה לא הראפיד ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location