צריכת הדלק המדהימה הזו הושגה בנסיעה על סקודה פאביה GreenLine ו-2006 ק"מ על מיכל דלק אחד.

סקודה פאביה גרין ליין II

אלוף העולם בנהיגה חסכונית (יש דבר כזה) גרהארד פלטנר, ביצע ב-10 למאי נסיעה על סקודה פאביה מסדרת GreenLine II מאוסטריה לדנמרק וחזרה על מיכל דלק אחד כשאר שהוא עובר מרחק של 2006 ק"מ וצריכת הדלק שנמדדה בסיום עמדה על 45.25 ק"מ לליטר. זאת למרות שצריכת הדלק הרשמית עומדת על 29.4 ק"מ לליטר, שהיא לא רעה כלל בפני עצמה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בסיום המסע אמר גריארד " סקודה בגרסת GreenLine, זו הדוגמה התמציתית למכונית חסכונית. ביחד עם זאת, עצמם העבודה שהושגה צריכת דלק הטובה ממה שהיצרן רושם מוכיחה שבידי כל אחד ישנה האפשרות לחסוך בצריכת הדלק ולהפחית את זיהום האוויר וזה מתחיל כבר מבדיקה של לחץ האוויר בצמיגים...”.

 

פאביה GreenLine II בה נקבעה התוצאה המדהימה הזו, מנועת באמצעות מנוע דיזל 3 צילינדרים בהספק של 75 כ"ס ב-4,200 סל"ד ו-18.34 קג"מ המשודך לתיבת 5 הילוכים בעלת יחסי העברה ארוכים במיוחד. סדרת גרין ליין II, כוללת מערכת עצור/סע, בלימה רגנרטיבית לטעינת המצברים, תצוגת הילוך אופטימלי, צמיגים "ירוקים" ומספר שינויים חיצוניים לשיפור מקדם בגרר.

 

אם המיסוי בישראל לא היה כל כך אנטי חיסכון, כלומר אנטי מנועי דיזל, היינו יכולים להנות כאן בישראל ממבחר דגמי גרין ליין II של סקודה ולשלם בסוף החודש הרבה פחות על הדלק שלנו. נציין רק שאת הפאסאט החדשה עם מנוע ה-TDI, צ'מפיון כן הביאה בגרסת GreenLine, המציעה צריכת דלק של 19.2 ק"מ לליטר.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location