מרצדס AMG G63 החדש יהווה את גרסת הקצה של ה-G קלאס החדש, עם מנוע V8 בהספק של 585 כ"ס ותא נוסעים עשיר וספורטיבי למראה.

 

לאחר שחשפה בחודש שעבר את ה-G קלאס החדש, מרצדס חושפת כעת את גרסת הביצועים של הדגם, G63 החדש. בחזיתו של ה-G63 נמצא מנוע ה-4.0 ליטר V8 טווין-טורבו המשרת דגמי AMG רבים, כאן בהספק מרבי של 585 כ"ס ומומנט מרבי אדיר של 86.6 קג"מ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

תחנת הכוח הזו משודכת לתיבת 9 הילוכים כפולת מצמדים (AMG SPEEDSHIFT TCT 9G) ולמערכת הנעה כפולה חדשה 4Matic AWD אשר פותחה ע"י חטיבת AMG ומעבירה את המומנט אל הצירים ביחס של 40:60 לטובת הציר האחורי, בניגוד ל-50:50 בדגם היוצא.

 

כל זה מספיק בכדי להאיץ את חיית השטח הזו, במשקל של 2,485 ק"ג, מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 4.5 שניות ועד למהירות מוגבלת אלקטרונית של 220 קמ"ש. נהגים אמיצים יוכלו להוסיף חבילת "נהג" המשדרגת את החישוקים לקוטר "22 והצמיגים ומגבילה את המהירות המרבית ל-250 קמ"ש.

 

מרצדס G63 AMG החדש
ספורטיבי למראה גם מאחור ובתא הנוסעים העשיר.

G63 זוכה לעומת הדגם הרגיל לעיצוב ספורטיבי יותר לפגושים מלפנים ומאחור, לגריל פאן-אמריקה בחזית, יציאות מפלט בולטות יותר בציפוי כרום וחישוקי 21 בעיצוב ייחודי לדגם. גם תא הנוסעים יספק אווירה ספורטיבית באמצעות גימור בקרבון ברחבי תא הנוסעים, גלגל הגה קטום, מנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה, מושבים עם תוספת של תמיכה ועוד. בנוסך לכך דגם זה זכה לכיול ספורטיבי יותר למתלים ולהיגוי וכן למערכת בלימה משודרגת.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location