אודי e-tron זוכה למגוון שדרוגים המאפשרים תוספת של 25 ק"מ לטווח הנסיעה העומד כעת בדגם e-tron 55 על 436 ק"מ.

 

לאודי e-tron ספורטבק החשמלי, אשר נחשף החודש בתערוכת לוס אנג'לס, טווח נסיעה של 446 ק"מ זאת לעומת הגרסה הרגילה של הדגם עם טווח נסיעה של 411 ק"מ. סיבה אחת לטווח המשופר נמצאת בעיצוב האווירודינמי יותר של הספורטבק וכעת, אודי מספקת לנו את הסיבה השנייה - שיפורים למערכת ההנעה של הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי אודי, שדרוגים שמפתחי הדגם ביצועו במערכת ההנעה, כגון שיפור של מערכת קירור הסוללה ומערכת בלימה רגנרטיבית משודרגת, יחד עם עדכוני תוכנה שונים ופעולה משופרת של מערכת הרגנרציה - האחראית על כ-30% מטווח הנסיעה הכולל של הדגם, איפשרו לשפר את טווח הנסיעה ב-25 ק"מ כך שכעת לאודי e-tron טווח נסיעה חשמלי העומד כעת על 436 ק"מ.

 

אודי e-tron - אופציה לחבילת S-Line
אודי e-tron - אופציה לחבילת S-Line.

שני הדגמים מוצעים כעת גם בגרסת בסיס, e-tron 50 quattro, שגם בה בוצעו אותם שדרוגים. דגמים אלו מצוידים בסוללה קטנה יותר בקיבולת של 71kWh לעומת 95kWh בדגמי e-tron 55. לדגמים אלו טווח נסיעה של 336 ק"מ או 347 ק"מ בדגם הספורטבק. מערכת ההנעה בדגמים אלו חלשה יותר, 310 כ"ס ו-55 קג"מ לעומת 360 כ"ס ו-57.2 קג"מ (ועד 406 כ"ס ו-67.7 קג"מ במצב ספורט ולזמן מוגבל).

בנוסף לשדרוגים במערכת ההנעה, אודי מוסיפה לדגמים אופציה לחבילת עיצוב S-Line ספורטיבית המעניקה לדגמים מראה ספורטיבי יותר, כולל כיול ספורטיבי יותר למתלי האוויר.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

לאחר מספר חודשים עם הרכב, זהו ללא ספק הרכב הכי טוב והכי כיפי שהיה לי
אמנם הטווח יוצר צורך לתכנן את הנסיעות אבל לא באמת מהווה בעיה, בטח במדינתנו הקטנטנה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location