פולסטאר מציגה באמצעות קונספט שפת עיצוב שנועדה לבדל את המותג מחברת האם וולוו, לצד ממשק האדם-מכונה החדשה שלה וטכנולוגיית נהיגה אוטונומית.

 

באמצעות הקונספט Precept (צו/הוראה) פולסטאר, מותג הביצועים העצמאי של וולוו, מציגה את שפת העיצוב העתידית שלה לצד הטכנולוגיה שתשמש את המותג בשנים הקרובות. פולסטאר תציג את הקונספט בתערוכת ז'נבה בשבוע הבא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט מציג את הרצון של פולסטאר לבדל עצמה מחברת האם וולוו, כך שאם הפולסטאר 1 ההיברידית, בייצור מוגבל, והפולסטאר 2 החשמלית, בייצור המוני, עדיין מדברים בשפת העיצוב של וולוו, דגמי העתיד של המותג יזכו לשפת עיצוב ייחודית ושונה מזו של חברת האם. יחד עם זאת, פולסטאר תשמור על הערכים העיצוביים המוכרים של וולוו, כלומר עיצוב סקנדינבי נקי "ושקט" - בפולסטאר מכנים את שפת העיצוב החדשה שלהם "מינימליזם אתלטי".

 

פולסטאר Precept קונספט
שפת העיצוב החדשה של פולסטאר.

לקונספט בסיס גלגלים ארוך במיוחד של 3.1 מטר בכדי שניתן יהיה להתקין סוללה גדולה במיוחד וגם בכדי לספק לנוסעים מאחור מרחב מחייה יוצא דופן. כאמור, הקונספט נועד במקביל להציג את הטכנולוגיה שתשמש את הדגמים של פולסטאר, כך לדוגמה במקום גריל קדמי פולסטאר התקינה את מה שהיא מכנה "האזור החכם" בו מותקנים שלל חיישנים, כולל שני חיישני רדאר ומצלמה בהפרדה גבוהה, עבור מערכות הנהיגה האוטונומית של הדגם. הבליטה שעל גג הרכב מסתירה את חיישן הלידר (LiDAR) המאפשר למערכות הרכב לקבל תמונת 3D מלאה ומדויקת של סביבת הרכב. השילוב של חיישן לידר יאפשר לדגם יכולות אוטונומיות בתנועה עירונית מורכבת.

 

תא הנוסעים
מינימליזם ומערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד.

הפנלים של תא הנוסעים ומסגרות המושבים מיוצרים מחומר מרוכב המבוסס על פשתן, מעבר למודעות הסביבתית שבדבר החומר הזה מאפשר הפחתת משקל של 50% והפחתה של כ-80% בפסולת פלסטיק. ריפודי המושבים עשויים מפלסטיק בקבוקים ממוחזר (גם אודי תציג ב-A3 החדשה ריפוד מושבים דומה) ותמיכת הצד והראש במושבים מורכבת משעם ממוחזר.

תא הנוסעים המינימליסטי מציג את ממשק האדם-מכונה החדש של פולסטאר - בסגנון טסלה - שימוש מינימלי בכפתורים פיזיים והתבססות על מערכת מולטימדיה אנכית גדולה, מבוססת אנדרואיד, עם מסך בגודל "15 ולוח מחוונים דיגיטלי עם מסך "12.5. בלוח המחוונים מותקנת מצלמה המנטרת את הנהג ובמסך המרכזי מותקנים חיישני קירבה כך שהמערכת תציג מידע חיוני באופן מינימליסטי כאשר הנהג לא משתמש במסך.