האיוס קופה קבריולט, מקבלת את הפנים החדשות של פולקסווגן ושיפור באיכות החומרים. לא היה צריך תמונות, כבר ידענו איך היא תראה.

פולקסווגן איוס 2011

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מתיחת הפנים לאיוס 2011 כוללת יישור קו עם שאר דגמי הקבוצה, רק שהפעם, לא ממש לטובה. האיוס תחשף רשמית בתערוכת לוס אנג'לס הקרובה, והשיווק יחל בינואר 2011. האיוס, הוא הדגם האחרון של פולקסווגן שמקבל את פני הגולף החדשים.

 

מתיחת הפנים כוללת, פנסים קדמיים חדשים עם תאורת LED ליום בדומה לטוראג, גריל חדש עם פסי כרום, פגוש קדמי חדש עם כונס אוויר מוגדל ופנסי ערפל חדשים. מאחור, מקבלת האיוס את הפנסים המרובעים של הגולף, ועיצוב מחדש לפגוש האחורי.

 

מבפנים, אין שינוי של ממש למעט שיפור באיכות החומרים, הקונסלה המרכזית, מועתקת בשלמותה מהגולף, עם מערכת שליטה מרכזית חדשה. יחד עם השדרוג בגימור ובאיכות החומרים, נוספה כניסה והתנעה ללא מפתח, מערכת סיוע בחניה, והגג הנפתח הקשיח, ניתן לפתיחה מהשלט. בתחום המנועים, האיוס תקבל את חלק מהמנועים המשרתים את הגולף יחד עם תיבת הילוכים אוטומטית או DSG רובוטית.

 

לטעמנו, האיוס החדשה נראית פחות טוב מזו המוחלפת, בעיקר כי הפרופורציות החדשות, יוצרות גוף שמנמן במקצת הנותן תחושה של אף קצר, וגוף ארוך, בדיוק ההפך מאיך שצריך לעצב קבריולט. ובכלל הדגמים האחרונים של פולקסווגן קצת דומים מידי האחד לשני, הבורה, פאסאט ופייטון החדשות, נראות כגרסאות מתוחות האחת של השנייה. המצחיק הוא שלא מזמן פולקסווגן אמרה שעיצוב פורשה צריך להשתנות, שכן כל הדגמים דומים ומסתמכים על עיצוב ה-911.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location