הפולקסוגן טוראן כבר 8 שנים איתנו ועכשיו הוא מישר קו עם שאר דגמי משפחת פולקסווגן החדשים.

פולקסווגן טוראן החדשפולקסווגן טוראן החדשפולקסווגן טוראן החדש

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

פולקסווגן טוראן החדש - הפנים נשאר זהה רק קצת יותר מודרניפולקסווגן טוראן החדש - הפנים נשאר זהה רק קצת יותר מודרניפולקסווגן טוראן דגם 2007

זו מתיחת הפנים השנייה לטוראן, המיני וואן הקומפקטי של פוולקסווג, שאיתנו מ- 2003. מתיחת הפנים הראשונה הייתה ב-2007 ועכשיו עם השקת הדגמים החדשים של פולקסווגן, זוכה הטוראן למתיחת פנים שנייה אך עדיין לא לדגם חדש, מוזר בהתחשב בעובדה שהוא לא זוכה להצחלה כמו המתחרים שלו, הרנו סניק למשל.

 

בהתאם לגיל, זו מתיחת פנים לעומק. כל הפאנלים של הטוראן חדשים ומלפנים הוא זוכה לפגוש חדש ולצביר הפנסים שראינו בגולף,פולו והטוראג. גם מאחור הפנסים חודשו וכעת הם דומים לאלו של הגולף לעומת הקודמים שהיו דומים לאלו של הפאסט דור קודם.

 

כל השינויים החיצוניים הפכו את הטוראג ליותר יעיל אוירודינמית וכעת מקדם הגרר שלו הוא 0.29 לעומת 0.32, המשמעות כמובן היא בצריכת דלק נמוכה יותר בכבישים בינעירוניים. יחד עם מקדם הגרר הנמוך זוכה הטוראן להנות מהמנועים החדשים והחסכוניים של פולקסוווגן.

 

מבפנים המבנה הבסיסי נשאר ועודכן קלות בהתאם לשאר משפחת פולקסווגן כלומר קצת נגיעות כרום פה ושם אך מי שמכיר את הטוראן מיד ירגיש בבית רק עם תחושה קצת יותר מודרנית.

 

לטוראן יהיו 8 מנועים לבחירה כאשר החסכוניים הם: מנוע 1.6 ליטר TDI בהספק של 104 כ"ס עם מערכת Bluemotion  מתקדמת לחיסכון בדלק שרושם צריכה בינעירונית של 21.7 ק"מ לליטר ופליטת מזהמים של 121 גרם לקילומטר. מנוע 1.2 ליטר TSI בהספק זהה המצוי גם בגולף ובפולו ועם אופציה למערכת Bluemotion  הכוללת מערכת עצור/סע ומצבר הנטען רק במצבים של שיוט או בלימה.

 

 

עוד יוצעו מנועים ממבחר המנועים של פולקסווגן בהספקים של 89 כ"ס עד ל- 168 כ"ס. מערכת הסיוע בחניה של פולקסווגן שהוצגה לראשונה בטוראן ב-2003 לא תחסיר את מקומה גם כאן רק שכעת היא יותר מתקדמת. ניתן יהיה לבחור בין 5 מושבים ל- 7 מושבים שלא יותירו מקום של ממש בתא המטען.

 

הטוראן המחודש יוצג בתערוכת ליפציג שנפתחה אתמול ה- 10 לאפריל.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location