החל שיווקו של פולקסווגן טיגואן 2012 המחודש שעבר מתיחת פנים ומוצע עם מנוע TSI2.0 משופר בהספק של 180 כ"ס ובמחיר בסיס נמוך בכ-18 אלף ש"ח.

פולקסווגן טיגואן 2012  - מתיחת פנים קלה ועדכון מנועים

שבעה חודשים לאחר חשיפת מתיחת הפנים לפולקסווגן טיגואן, חטיבת פולקסווגן מבית צ'מפיון מוטורס, החלה בשיווקו בישראל. מחיר הטיגואן החדש בנפח מנוע 2.0 ליטר TSI ברמת אבזור Trendline יחל מ- 199,900 שקל. מתיחת הפנים של הטיגואן החדש, לאחר ארבע שנים ו-572 אלף יחידות שנמכרו בעולם, כוללת חזית חדשה ומלוטשת על פי המראה הגלובלי של הקונצרן, שינויים קלים בתא הנוסעים, ומנוע 2.0 ליטר TSI משודרג בהספק מירבי של 180 כ"ס, עם מומנט מרבי של 28.4 קג"מ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חזית חדשה לטיגואן:

שינויי החזית של הטיגואן החדש כוללים את השבכה הכסופה והדקה המאפיינת את שאר דגמי המותג בשנה האחרונה, כשבתי התאורה בחזית ובחלקו האחורי תפחו במעט וסוגננו מחדש עם קווים ישרים. לאלו נוספו גם פנסי ערפל המשתלבים בפגוש הקדמי, שביחד עם מסגרת גריל קדמי מצופה כרום, בתי מראות וידיות בצבע הרכב, ופסי הגג האורכיים בצבע השחור משלימים את החזית המעודכנת של הרכב.

 

מנוע 2.0 ליטר TSI משודרג:

כמו בדגם היוצא גם הטיגואן החדש משתמש במנוע 2.0 ליטר TSI, אך זה שודרג ומפיק כרגע הספק מירבי 180 כ"ס לעומת 170 כ"ס בגרסה הקודמת (קיימת גם גרסת 210 כ"ס שאולי תגיע בהמשך לישראל). המנוע המשודרג כולל מומנט מירבי של 28.4 קג"מ המגיעים בין 1,700 - 4,500 סל"ד (ללא שינוי) כשעל ההנעה אחראית תיבת DSG כפולת מצמדים עם שבעה הילוכים. שיפור הכוח מאפשרים למנוע המשודרג תאוצה מ- 0-100 ב- 8 שניות, לעומת 8.5 בדגם היוצא, ומהירות מירבית של 202 קמ"ש. תוספת הכוח לא משפיעה לרעה על נתוני צריכת הדלק והפליטה, הזהות לדגם היוצא.

 

 

אבזור פנים ובטיחות:

בתוך תא הנוסעים תמצאו שידרוג קל באיכות החומרים, אך העיצוב נותר דומה. השינויים הבולטים כוללים, לחצני שליטה מגלגל ההגה על מערכת השמע, מחשב הדרך ותמיכה צידית במושבים הקדמיים. הגרסה החדשה של הטיגואן מוצעת למכירה בשלב זה, אך ורק ברמת גימור Trendlineהכוללת בין היתר: חישוקי סגסוגת 16 אינץ' עם צמיגים רחבים 215/65, פנסי ערפל, רדיו דיסק מקורי קורא MP3 ו- 8 רמקולים, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, הגה כוח מתכוונן עם קשיחות מותאמת למהירות הנהיגה, גלגל ההגה, עם לחצני שליטה למחשב הדרך ולמערכת השמע, כולל 3 צלעות וידית הילוכים מצופי עור, בקרת שיוט, פתחי מיזוג לנוסעים מאחור ועוד.

 

לטיגואן החדש ציון המירבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק של ארגון NCAP האירופאי. גרסת ה- Trendline כוללת 6 כריות אוויר (צמד כריות אוויר במושבים הקדמיים, צמד כריות אוויר צדיות במושבים הקדמיים, וצמד כריות אוויר וילון לאורך הרכב) כולל אפשרות ניתוק הכרית לנוסע שליד הנהג. בנוסף ניתן למצוא בגרסת הבסיס את מערכות ה-ESP, וה- EDL לשיפור השליטה על הרכב, ה- Traction Control System, ABS, ועוד.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location