פולקסווגן חושפת מונית לונדונית חשמלית על בסיס הפולקסווגן UP החדשה.

פולקסווגן בקונספט חשמלית למונית הלונדונית

המונית הלונדונית, או כפי שלרוב הן נקראות "black cab” הן אחד מסימני ההיכר של לונדון יחד עם האוטובוס הדו קומתי, הביג בן ותאי הטלפון האדומים. עם כל הכבוד למסורת, הלונדונים והעיקר הרשות המקומית, מקדמת כל דבר שהוא נחשב "ירוק". בלונדון יש עמדות הטענה חופשיות לרכבים חשמליים, בשנים הקרובות כל האוטובוסים הדו קומתיים יהיו היברידיים עם מערכת הנעה הדומה לעקרון הפעולה של השברולט וולט, כלומר רכב חשמלי עם מאריך טווח.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פולקסווגן, מציגה קונספט חשמלית לאותה מונית לונדונית. הקונספט עושה שימוש במנוע חשמלי בהספק 115 כ"ס המאפשר לה להגיע למהירות מרבית של 121 קמ"ש וטווח מרבי מרשים של 300 ק"מ. זמן הטעינה, הוא בסך הכל שעה אחת (ל-80% מקיבולת הסוללה). הקונספט מאפשרת מקום לשני נוסעים ומקום מאחור למטען, מרשים בהתחשב שמדובר ברכב מאוד קטן עם אורך כולל של 3.7 מטר בלבד כ-20 ס"מ בלבד יותר מסוזוקי אלטו.

 

אם מסתכלים לעומק, בפולקסווגן אפילו לא טרחו להציג דגם עם הגה בצד ימין וגם אין אפשרות לכניסה עם כיסא גלגלים, שכיום זו חובה עבור המוניות הלונדוניות. כנראה שמדובר בלא יותר מקוריוז, למרות שעם תקנות הזיהום ההולכות ומחמירות בלונדון, הצגת הקונספט החשמלית בוודאי תפעיל גלגל או שניים אצל הרשויות הלונדוניות, כך שאולי עוד נראה את הגרמנים כובשים את לונדון.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location