רישומים שהוגשו למשרד הפטנטים וזכויות היוצרים, חושפים את גרסת הקופה לג'טה החדשה של פולקסווגן.

פולקסווגן קופה קונספט - הגטה קופה החדשה

פולקסווגן גטה קופה - רישום למשרד הפטנטיםבתערוכת דיטרויט 2010, הציגה פולקסווגן רכב קופה מרשים, העונה לשם New Compact Coupe או בקיצור NCC. הקופה הוצגה עוד לפני הצגת הג'טה החדשה, שעלייה היא מבוססת למעשה. בפולקסווגן טענו אז בתוקף שמדובר רק ברכב קונספט, אך רמת הפרטים בקונספט הראו בדיוק את הדבר ההפוף, רכב הקרוב לייצור בעתיד הקרוב. עכשיו זה אכן קורה, עם הצגת הרישומים למשרד זכויות היוצרים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

רכב הקונספט, הציג בעיקר הנעה היברידית, מנוע 1.4 TSI 150 כ"ס ומנוע חשמלי קטן המביא את הקופה להספק כולל של 177 כ"ס וביצועים של 8.3 שניות 0-100 קמ"ש. אין ספק שבנוסף לגרסה ההיברידית נזכה לראות את כל ארסנל המנועים המצוינים של פולקסווגן. המידות, זהות לאלו של הפולקסווגן ג'טה החדשה.

 

הרישומים מציגים מספר שינויים לעומת הקונספט, כגון תוספת של פנסי ערפל, גריל ופגוש הדומים לאלו הנמצאים בג'טה החדשה וכן שתי יציאות מפלט שלא נראו בדגם הקונספט, שונים ומרשימים מאלו של הג'טה החדשה ומזכירים את אלו הנמצאים בשירוקו.

 

סביר להניח ששמה יהיה ג'טה קופה, ולא ג'טה CC או קומפקט קופה או כל שם אחר. אמנם אין תאריך להצגת הדגם, אך נקווה שפולקסווגן תפתיע אותנו בתערוכת פריז הקרובה עם הגרסה לעם של האודי A5.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location