פורד חושפת את הפיאסטה ST האמריקאית, שתוצע בגרסת 5 דלתות ועם 197 כ"ס, במקום 177 כ"ס של הגרסה האירופאית.

2013 פורד פיאסטה ST החדשה - הגרסה האמריקאית

מכוניות האצ'בק קטנות וספורטיביות, זו סצנה אירופאית. בשוק האמריקאי, למעט אולי פיאט 500 אבארט המשווקת שם רק לאחרונה, לא תוכלו למצוא שם כמעט שום האצ'בק אירופאית ספורטיבית, בטח שלא סופרמיני אירופאית ספורטיבית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פורד, המשווקת את כל הדגמים שלה בכל העולם כמעט באותה התצורה בדיוק בהתאם למדיניות "הדגם האחיד", תחל לשווק בשנה הבאה, לראשונה, את הפיאסטה ST החדשה בשוק האמריקאי.

 

למרות מדיניות "הדגם האחיד", האמריקאים זוכים בגרסה משלהם לפיאסטה ST החדשה, חמש דלתות במקום שלוש באירופאית ומנוע 1.6 טורבו Ecoboost בהספק של 197 כ"ס ומומנט של29.6 קג"מ, זאת לעומת 177 כ"ס ו-26.5 קג"מ בגרסה האירופאית. המנוע כמו בדגם האירופאי משודך לתיבת 6 הילוכים ידנית בלבד.

 

 

כמו הדגם האירופאי, גם הפיאסטה ST האמריקאית זוכה בכיול מתלים ספורטיבי, הנמכת מרכב של 15 מ"מ, דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני (בולמת גלגל פנימי בסיבוב לפני איבוד אחיזה), מערכת בלימה משודרגת וכיול מחדש למערכת ההיגוי. משלימים את החבילה הספורטיבית אלו חישוקי "17 בעיצוב ייחודי לדגם.

 

חידוש נוסף בפיאסטה ST האמריקאית לעומת האירופאית (גן בדגמים הרגילים), זו קבלתה - לראשונה בדגם - של מערכת MYFORD TOUCH - מערכת מולטימדיה עם מסך מגע מרכזי ותפעול קולי של רוב אבזור הנוחות (מיזוג, שמע, סלולרי וכו').

 

הפיאסטה ST החדשה תוצג ע"י פורד בתערוכת לוס אנג'לס הנפתחת מחר.

 

פיאסטה ST החדשה - אמריקאית:

 

פיאסטה ST החדשה - אירופאית:

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

הם כל כך לא אמינות שלפעמים נדמה שתהליך היצור שלהם נעשה ע"י כך שלקחו ערימה של חלקים פגומים זרקו אותה אותה לתוך בור ותוך כדי כך נוצר הרכב באקראי. :-)<br /><br />פשוט זוועהההההההההההההההההההההההההההה

...

הם כל כך לא אמינות שלפעמים נדמה שתהליך היצור שלהם נעשה ע"י כך שלקחו ערימה של חלקים פגומים זרקו אותה אותה לתוך בור ותוך כדי כך נוצר הרכב באקראי. :-)<br /><br />פשוט זוועהההההההההההההההההההההההההההה

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location