הפוקוס RS החדשה לשנת 2016, שתוצג בעוד כשבועיים, תצויד במנוע 2.3 ליטר טורבו עם הספק הצפוי לעמוד על בין 330-350 כ"ס.

2016 פורד פוקוס RS

פורד מפרסמת וידאו קצר כטיזר לקראת חשיפתה של פורד פוקוס RS החדשה, גרסת הביצועים הקיצונית של הפוקוס המשפחתית, אשר תוצג רשמית ב-3 לפברואר 2015.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט הוידאו המציג את הפוקוס RS החדשה במעטה הסוואה חלקי ובמגוון של מקטעי נהיגה, פורד לא חושפת פרטים טכניים על הדור השלישי של הדגם. מה שדי בטוח הוא שהפוקוס RS החדשה כבר לא תעשה שימוש במנוע ה-2.5 ליטר חמישה צילינדרים טורבו של הדור השני ואת הדגם ישרת מנוע ה-2.3 טורבו ECOBOOST החדש של פורד שהוצג לאחרונה עם המוסטנג החדשה והאקספלורר המחודש.

 

ומה ההספק המרבי? המנוע הקודם הציע הספק מרבי של 305 כ"ס, זה גם ההספק של מנוע ה-2.3 טורבו במוסטנג. על פי דיווחים שונים ברשת, לפי מקורות בחברה ההספק המרבי יעמוד על בין 330-350 כ"ס, גם בכדי להשאיר מקום לגרסאות מיוחדות של הדגם בהמשך. המומנט המרבי צפוי לעמוד על לפחות 41.7 קג"מ החל מ-2,500 סל"ד.

 

למרות שמועות על מעבר להנעה כפולה, הפוקוס RS החדשה, המתבססת על הפוקוס ST, צפויה להמשיך לעשות שימוש בהנעה קדמית בלבד שתסתייע בדיפרנציאל מוגבל החלקה מכני. שינויים נוספים לעומת הפוקוס ST יכללו קפיצים ובולמים משודרגים יחד עם הנמכת מרכב ומערכת בלימה משודרגת.

 

למרות שפורד תציג את הדגם כבר בעוד שבועיים, שיווקו של הדגם יחל רק במהלך שנת 2016.

 

{youtube} M-5HKThVcYw{youtube}

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location