פורשה חושפת את הפאנאמרה החזקה ביותר, ה- טורבו S החדשה, בהספק של 550 כ"ס ו-3.8 שניות ל-100 קמ"ש.

2011 פורשה פאנאמרה טורבו S החדשה

פורשה מקדימה וחושפת את הפאנאמרה החזקה ביותר, טורבו S, לפני החשיפה לציבור בתערוכת ניו-יורק בחודש הבא. הפאנאמרה טורבו S, עושה שימוש באותו מנוע המשרת את גרסת הטורבו, V8 בנפח 4.8 ליטר בהספק של 550 כ"ס ו-76.5 קג"מ, לעומת 500 כ"ס ו-71.8 קג"מ בדגם הטורבו. לפאנאמרה טורבו S, ישנה אופציה ל-גדישת יתר זמנית המספקת לרגל ימין תוספת של 5.1 קג"מ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הגדלת ההספק בטורבו S, הושגה באמצעות שימוש בטורבינה מטיטניום-אלומיניום, המאפשרת להקטין את משקל הטורבינה, מה שמאפשר לקבל תגובת מצערת מהירה יותר מהטורבו. בנוסף, שונתה תוכנת ניהול המנוע.

 

לגידול בהספק יש השלכות על ביצועי קו ישר עם 3.8 שניות 0-100 קמ" בטורבו S לעומת 4.2 שניות בטורבו. המהירות המרבית עומדת על 305 קמ"ש, שיפור של 2 קמ"ש לעומת דגם הטורבו. לפי פורשה צריכת הדלק נותרה זהה בדגם הטורבו S וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 7.7 ק"מ לליטר (תקן EPA האמריקאי).

 

חיצונית, נבדלת הטורבו S מהטורבו הרגילה בחישוקי 20 אינצ' חדשים, חצאיות צד ייחודיות, הרחבה של מפסק הסרן האחורי וצבע אפור ברקת ייחודי לדגם הטורבו S, משלימים את החבילה החיצונית. מבפנים, הרוכשים יזכו לריפודי עור בשני גוונים וכן שילוב של צבעים קרם/שחור בגימור הפנימי שיהיה ייחודי לדגם זה בלבד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location