פיאט פולבק, המבוסס על מיצובישי טרייטון, ישווק עם מנוע 2.4 טורבו דיזל 181 כ"ס, הנעה כפולה, תיבת 5 הילוכים אוטו', נעילת דיפרנציאל אחורי ועוד. לדגם 4 שנות אחריות.

2016 פיאט פולבק בישראל
פיאט פולבק - הטנדר החדש של פיאט בישראל.

קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט לישראל, משיקה היום (א') את הטנדר הבינוני הראשון אי פעם של פיאט – פיאט פולבק (FullBack). הפולבק ישווק בישראל בגרסה הבכירה ביותר של הדגם - בשתי רמות גימור - עם הנעה כפולה, נעילת דיפרנציאל תיבה אוטו' ועוד והוא ישווק התחלתי של 229,900 שקל.


פיאט פולבק מבוסס באופן מלא על מיצובישי L200 טרייטון החדש ושני הדגמים נבדלים רק בעיצוב שונה לחזית ולחישוקי הגלגלים, בסמל שעל גלגל ההגה ובמערכת המולטימדיה השונה. לכן, גם לא מפתיע לגלות שהתמחור של שני הדגמים זהה, עם יתרון לפיאט בתחום האבזור ואחריות מורחבת: שנתיים מלאות ללא הגבלת ק"מ ושנתיים נוספות על רכיבי ההנעה - מוגבל ל-150,000 ק"מ. ניתן בעלות של 3,000 שקל להרחיב לאחריות מלאה ל-4 שנים, עד 150,000 ק"מ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזית הפולבק מותקן מנוע 2.4 ליטר טורבו דיזל של מיצובישי בגרסתו הבכירה עם הספק מרבי של 181 כ"ס ומומנט מרבי 43.8 קג"מ, זה משודך לתיבת 5 הילוכים אוטו', להנעה כפולה ולבורר מצבי שטח Super Select II המאפשר 4 מצבים: הנעה אחורית בלבד, כפולה לכביש/שטח, כפולה לשטח קשה (הילוך כוח) ומצב נוסף לנעילת הדיפרנציאל האחורי (רק בדגם פרימיום).

 

בתחום האבזור, הדגם ישווק בשתי רמות גימור כאשר רמת הגימור הבסיסית Syle כוללת, בין היתר: חיישני תאורה וגשם, מראות צד חשמליות עם חימום, בקרת שיוט ומגביל מהירות, מחשב דרך, בקרת אקלים, ציפוי עור לידית ההילוכים וההגה, חישוקי סגסוגת "16, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע "6.1, דיבורית BT, כניסת USB שליטה מההגה ועוד.

 

2016 פיאט פולבק תא הנוסעים
למעט הסמל והמולטימדיה, תא הנוסעים זהה למוכר מהטרייטון.

רמת הגימור הגבוהה יותר Premium מוסיפה לרשימה, תמורת תוספת מחיר של 12,000 שקל: מולטימדיה "7 עם ניווט WAZE, חישוקי "17 עם צמיגים רחבים 245/65, ריפודי עור, כניסה והתנעה ללא מפתח, שליטה על ההילוכים מגלגל ההגה, קיפול חשמלי למראות הצד, מושב נהג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת, שמשות אחריות כהות, נעילת דיפרנציאל אחורי וחימום למושבים הקדמיים.

 

בתחום הבטיחות, הדגם מצויד ב-7 כריות אוויר, בקרת יציבות גם לנגרר (כושר גרירה מרבי עם בלמים של 3,100 ק"ג, כושר העמסה של 1030 ק"ג), מצלמת נסיעה לאחור מקורית, מערכת התראה על סטייה מנתיב ועוד.

 

יוני אבי-טוב, סמנכ"ל החטיבה העסקית בקבוצת סמל"ת, אמר: "בהמשך להצלחה של פיאט בשוק המסחריות בישראל עם דגמי הדובלו והדוקאטו, אנו גאים להשיק את פיאט FULLBACK אשר יצטרף למגוון דגמי המסחריות של פיאט בישראל. אנו משיקים את ה - FULLBACK עם המנוע החזק בקטגוריה, רמת אבזור סטנדרטית העשירה בקטגוריה, יכולות שטח מצוינות, האחריות המקיפה ביותר בקטגוריה (שנתיים מלאות + שנתיים קו הינע ) ובמחירים תחרותיים החל מ – 229,900 ₪ לגרסא אוטומטית. הפיק אפ החדש של פיאט מצטרף לנבחרת המסחריות האיכותית של פיאט ואנו מתכוונים להיות שחקן משמעותי גם בסגמנט הזה".

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location