פיאט מציגה מתיחת פנים קלה לדגם פונטו איבו 2012 הכוללת שינוי קל בפגושים והוספת מנוע 2 צילינדרים טורבו 85 כ"ס להיצע.

פיאט פונטו אבו 2012

אמנם פיאט פנדה 2012 החדשה שנחשפה זה עתה היא המכונית הכי חשובה של פיאט לשנה הקרובה, אך פיאט פונטו (אבו או גרנדה), היא עדיין המכונית הכי נמכרת של פיאט באיטליה וככזו, פיאט דואגת לשמור עליה רעננה ולכבוד קבלת מנוע TwinAir חדש וחסכוני, היא גם מעדנת קלות את העיצוב החיצוני של הפנטו אבו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, השינויים אמנם מינוריים אך אנחנו לא בטוחים שזהו צעד קדימה, שכן הפונטו איבו 2012 נראית כעת כמו גרנדה פונטו (אשר אותה היא החליפה) שעברה מתיחת פנים קלה ולא כפונטו אבו מחודשת.

 

בכל מקרה, בפיאט כנראה שהחליטו שהפגוש הקדמי מעורר המחלוקת של הפונטו איבו צריך ללכת וכעת כל הפגוש הקדמי צבוע בצבע הרכב יחד עם שבכת רשת חדשה. גם הפגוש האחורי עבר את אותו הטיפול עם צביעת הפגוש בצבע הרכב במקום הפס השחור. יחד עם מתיחת הפנים, פיאט מציגה מבחר של שני חישוקי קלים בקוטר 15 אינצ' חדשים בעיצוב “רגיל” יותר לעומת אלו הנוכחיים. מבפנים אין שינוי של ממש למעט בד ריפוד חדש ונאה הרבה יותר למושבים.

 

עיקר החידוש לפונטו אבו 2012 נמצא מתחת למכסה המנוע כאשר פיאט מתקינה את מנוע ה-TwinAir שני צילינדרים טורבו בנפח 900 סמ"ק בהספק של 85 כ"ס. פיאט לא מפרסת את נתוני הביצועים או צריכת הדלק ואת זאת היא תעשה רק בתערוכת פרנקפורט בעוד כשבועיים.

פיאט פונטו אבו 2012 - פונטו אבו 2010 - גרנדה פונטו 2007

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אין על האיטלקיות

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location