פורד מציגה גרסה ספורטיבית "לייט" לפיאסטה עם מנוע 1.0 ליטר טורבו 140 כ"ס, צביעה ייחודית באדום ושחור והנמכת מרכב.

פורד פיאסטה אדום שחור

פורד מציגה באירופה גרסת ביניים ספורטיבית חדשה לסופרמיני פיאסטה שתמוצב בין הפיאסטה הרגילה לפיאסטה ST – פיאסטה גרסת אדום/שחור עם מנוע בהספק של 140 כ”ס, כיול ספורטיבי, עיצוב בהשראת הפיאסטה ST וצביעה ייחודית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מתחת למכסה המנוע, פורד מציבה את מנוע השלושה צילינדרים אקובוסט בנפח של 1.0 ליטר שלאחר סדרת שיפורים, מוציא הספק מרבי של 140 כ"ס. בשידוך לתיבת 5 הילוכים ידנית שהותאמה במיוחד לגרסה זו, זה מספיק ל-9 שניות 0-100 קמ"ש, מהירות מרבית של 201 קמ"ש ואם תנהגו בצורה חסכונית, תוכלו תאורטית להשיג צריכת דלק משולבת של 22.2 ק"מ לליטר.

 

בפורד לא הסתפקו במנוע החזק ושדרגו גם את מערך המתלים וההיגוי (כמו בפיאסטה Zetec S 1.6 הספורטיבית). המרכב הנומך ב-10 מ"מ והקפיצים מלפנים ומאחור הוקשחו ב-12% וב-6% מאחור, גם מוט הפיתול של המתלה האחורי הוקשח ב-11% לעומת הדגם הרגיל. מערכת ההיגוי זכתה לכיול מחדש וההגה מציע היגוי כבד יותר "עם יותר תחושה" לפי פורד. הדגם מצויד בחישוקי "16 כסטנדרט או "17 כאופציה.

 

כשמה, הפיאסטה גרסת אדום/שחור זוכה לצביעה בשני גוונים כאשר הרוכשים יכולים לבחור את הצבע המוביל, אדום או שחור כמובן. משלימים את העיצוב הספורטיבי אלו חישוקי סגסוגת בקוטר "16 (או "17 כאופציה), חצאיות צד, פגושים בעיצוב ספורטיבי וספיולר גג אחורי. סכמת הצבעים החיצונית, ממשיכה אל תא הנוסעים עם מושבים באדום ושחור ותפירה בחוט אדום בגלגל ההגה וידית ההילוכים.

 

 

 

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

כבר מזמן בעולם<br />ומתי בארץ?<br />בפיאסטה, בפוקוס, ובאקו ספורט..<br />נמשיך לחלום ולקבל את כל הזבל..<br />עד 2020 בטוח יהיה כאן..

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location