הקונספט המעוצב בהשראת ה-504 קופה, מצויד בהנעה חשמלית בהספק של 462 כ״ס, במערכת נהיגה אוטונומית רמה-4 והבטחה שהעתיד לא חייב להיות משעמם.

 

כחמישים שנה לאחר שהציגה את ה-504 קופה, פיג׳ו חושפת את הקונספט e-Legend, מכונית ספורט קופה חשמלית עם יכולות אוטונומיות בעיצוב שהוא כולו מחווה לפיג׳ו 504 קופה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דגם הקונספט מצויד במערכת הנעה חשמלית חזקה הכוללת שני מנועים חשמליים, אחד על כל ציר, בהספק כולל של 462 כ״ס ומומנט של 81.5 קג״מ. סוללה ענקית בקיבולת של 100kWh דואגת להזין את המנועים באלקטרונים. תחנת הכוח הזו מסוגלת להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ״שׁ בפחות מ-4 שניות, להשיג מהירות מרבית של 220 קמ״ש ולהשיג טווח נסיעה של כ-600 ק״מ. את הסוללה בדגם ניתן לטעון גם באמצעות טעינה מהירה בהשראה מגנטית ולא רק בחיבור ישיר לעמדת טעינה.

 

פיג׳ו e-legend קונספט
יפה מהעבר לצד יפה מהעתיד.

הדגם מצויד במערכת נהיגה אוטונומית רמה-4, כזו המאפשרת לדוגמה נהיגה אוטונומית מלאה בכבישים בינעירוניים, כך שבזמן שהמערכת פועלת ההגה והדוושות מתקפלים אל תוך הדשבורד בכדי לפנות עוד מקום לנהג.

 

הדגם נועד לומר לנו שהעתיד לא חייב להיות משעמם, אפשר לתת לרכב לנהוג בפקקים של היום יום בדרך לעבודה ובסופי שבוע לקחת את ההגה לידיים וליהנות מהנהיגה ברכב חשמלי, חזק וספורטיבי.

הקונספט אמנם לא מיועד לייצור, אך בעתיד נוכל לפגוש אלמנטים עיצוביים שהוצגו עם הדגם משולבים בדגמים העתידיים של פיג׳ו. 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

זה חמוד, אבל באופן כללי, כל הקונספטים שמבוססים על רטרו - דינם נחרץ מראש.

This comment was minimized by the moderator on the site

פיאט 500,נמכרו כ 2 מיליון מכונית ב 9 שנים האחרונות,
מיני קופר עוד רכב רטרו, אפילו המותג עצמו כולו רטרו,

בקיצור אם הרכב טוב, קונים אותו, ןפיג'ו נראית פה פצצה!

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location