פיג'ו 208 החדשה תשווק בגרסת 5 ו-3 דלתות ותוצע עם חמישה מנועי דיזל ושני מנועי בנזין חדשים לחלוטין.

פיגו 208 החדשה

פיג'ו 208, הורגשה בחסרונה בתערוכת פרנקפורט, אך כעת היצרן הצרפתי מפרסם פרטים ראשונים לפני החשיפה הרשמית שתערך מחר. פיג'ו 208 החדשה, תוצע עם שיווקה בתצורת 3 ו-5 דלתות האצ'בק עם עיצוב בוגר ואלגנטי בהתאם לקו העיצוב החדש של פיג'ו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בניגוד למגמה בסגמנט הסופרמיני, פיג'ו 208 קטנה יותר מה-207 אותה היא מחליפה עם אורך של 3,975 מ"מ לעומת 4,045 מ"מ ל-207. בנוסף, ה-208 קלה יותר ב-110 ק"ג מה-207. לפחות לפי תמונות תא הנוסעים, פיג'ו עומדת במילה שלה ומציגה סופרמיני "של פעם" במובן הטוב של המילה. תא הנוסעים זוכה לעיצוב מודרני וחדש לחלוטין עם איכות חומרים ברמת פרימיום לפי פיג'ו, אך כל הדשבורד יושב נמוך יחסית לנהג, שונה מה-207 ודומה יותר ל-206, מה שבעיקר יוצר שדה ראיה רחב לתנועה עירונית.

 

פיג'ו 208 תשווק עם חמישה מנועי דיזל ושני מנועי בנזין חדשים לחלוטין. בתחום מנועי הבנזין, תוצע עם שיווקה ה-208 עם שני מנועי שלושה צילינדרים בנפח של 1.0 ליטר ו-1.2 ליטר טורבו עם צריכת דלק של 23.2 ק"מ לליטר. מנוע הדיזל החסכוני ביותר, יציע צריכת דלק של 29.4 ק"מ לליטר. בהמשך תוצגנה גרסאות חזקות עם מנוע 1.6THP בהספק של 150 כ"ס עבור ה-208GT ו-200 כ"ס עבור ה-208GTI.

 

פרטים נוספים נפרסם עם החשיפה הרשמית המלאה.

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

סוף כל סוף עיצוב כמו שצריך, למרות שגרסת ה-3 דלתות מזכירה קצת את ה-DS3

This comment was minimized by the moderator on the site

העיצוב חמוד מאוד ובהחלט נאה מה-207 אבל בעיניי פיז'ו הכניסו בה יותר מדי פרטים קטנים ועיקולים מגוונים שיוצרים עיצוב עמוס ולא הרמוני כמו שהייתי מצפה. תא הנהג נראה נפלא, מודרני וייחודי.<br...

העיצוב חמוד מאוד ובהחלט נאה מה-207 אבל בעיניי פיז'ו הכניסו בה יותר מדי פרטים קטנים ועיקולים מגוונים שיוצרים עיצוב עמוס ולא הרמוני כמו שהייתי מצפה. תא הנהג נראה נפלא, מודרני וייחודי.<br />למגיב מעליי - לא רואה שום דימיון ל-DS3. לי אישית היא קצת מזכירה בגרסת ה-3 דלתות את הלנצ'יה אפסילון בזווית החלון האחורי למשל.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

חברים מה שמשנה בסופו של דבר לגבי היקף ההצלחה של הרכב הזה כאן בארץ הוא רמת האמינות של הרכב.<br />כל עוד המכוניות שמיובאות ע"י לובינסקי ימשיכו לפרנס היטב את חשבונות הבנק של בעלי המוסכים, אין לרכב...

חברים מה שמשנה בסופו של דבר לגבי היקף ההצלחה של הרכב הזה כאן בארץ הוא רמת האמינות של הרכב.<br />כל עוד המכוניות שמיובאות ע"י לובינסקי ימשיכו לפרנס היטב את חשבונות הבנק של בעלי המוסכים, אין לרכב הזה ו/או לכל רכב צרפתי אחר המגיע לארץ, סיכוי להתמודד מול המתחרים.<br />ודרך אגב, מי שראה את תוצאות סקר האמינות שהתפרסם בימים האחרונים, יודע עד כמה הסלוגן "רנו לא רואה מוסך" היה באמת נכון.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location