דגמי 2016 המחודשים של קאדילק ATS ו-CTS נחתו בישראל, עם תיבת 8 הילוכים אוטו' ומספר שדרוגים טכנולוגיים ובטיחותיים.

2016 קאדילק CTS
תיבת שמונה הילוכים ושדרוג טכנולוגי לקאדילק ATS ו-CTS.

קאדילק ישראל משיקה את הגרסאות המחודשות של ה- ATS וה- CTS שזכו לכמה שדרוגים טכנולוגיים/מכניים. בנוסף לכך, קאדילק ישראל מודיעה כי בשבועות הקרובים היא תחל בשיווקו של קאדילק XT5 – רכב הפנאי החדש של קאדילק המחליף את ה-SRX.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בשני הדגמים, תיבת השישה הילוכים אוטו' הוחלפה בתיבת 8 הילוכים אוטו' חדשה המשודכת לאותו מנוע מוכר: 2.0 ליטר טורבו בהספק מרבי של 272 כ"ס. תיבת ההילוכים החדשה אפשרה לשפר את צריכת הדלק וכן את הביצועים בשני הדגמים, 5.8 שניות 0-100 קמ"ש בדגם ה- ATS ו-5.9 שניות בדגם ה- CTS.

 

בנוסף, מערכות הנוחות והבטיחות בדגם שודרגו וכעת כוללת הרשימה גם מערכת CarPlay, המאפשרת לקבל שיחות, לשלוח הודעות ולנווט, הכל באמצעות הוראות בעברית (באייפון 5 ומעלה ובמכשירי אנדרואיד). מעתה, כוללים הדגמים גם מערכת עצור/סע לחיסכון בדלק ומערכת לזיהוי שטחים מתים והתראה על תנועה חוצה מאחור.

 

מחירי הדגמים לא השתנו:

ATS – החל מ- 256,900 ₪

CTS – החל מ-329,900 ₪

 

גלית עיני, סמנכ"לית שיווק ומכירות UMI: "לצד המהפכה המותגית, אשר באה לידי ביטוי, בין היתר, במעבר מטה קאדילק לעיר ניו יורק, קאדילק ממשיכה להרחיב את פורטפוליו המותג ולהפוך אותו לרלוונטי עבור יותר ויותר פלחים בשוק היוקרה עם דגמים כמו CTS-V ו-XT5. האסטרטגיה אשר שמה דגש על מוצרים מתקדמים, וערך מותגי ללקוח, הוכיחה את עצמה ואנחנו צופים כי קאדילק תמשיך במגמת הצמיחה שהחלה בשנת 2014".

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

שני דברים יש לי להגיד:
1. למה לא מייבאים את גרסאות ה 3.6 ליטר החזקות יותר?
2. עצה קטנה: להשיק את ה XT5 אחרי בין המצרים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location