הקופרה אטקה זוכה למהדורה מוגבלת של 1999 יחידות, עם מערכת פליטה מטיטניום של אקרפוביץ', גימור וצבעים ייחודיים ועוד.

 

קופרה מציגה מהדורה מיוחדת ומוגבלת לרכב העצמאי הראשון שלה, קרוסאובר הביצועים קופרה אטקה. מה הופך את הדגם למהדורה מיוחדת? שלל עדכונים ותוספות לעיצוב החיצוני והפנימי, מערכת פליטה של אקרפוביץ' ומספר מוגבל של 1999 יחידות בלבד מהדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית נמצא חישוקי "20 בעיצוב ייחודי עם הדגשה בצבע ברונזה/נחושת הרשמי של קופרה ומספר חלקי פלסטיק חיצוניים הוחלפו בחלקים מקרבון, כגון חיפוי מראות הצג, שפת הספוילר האחורי ועוד. המהדורה המיוחדת תשווק בשלושה צבעים לבחירה, כולל 'אפור גרפן' ייחודי לדגם וכן 'כחול אנגרטי' ו- 'אפור רדיום'.

 

קופרה אטקה
חישוקים בעיצוב ייחודי חלקי עיצוב מקרבון.

בתא הנוסעים נמצא גימור מקרבון סביב מערכת המולטימדיה וממשק בקרת האקלים, מושבי באקט ספורטיביים בריפוד עור משולב באלקנטרה בצבע 'כחול בנזין', אותו נמצא גם במושבים מאחור ובריפוד הדלתות.

 

קופרה אטקה
מושבים בכחול ייחודי.

מערכת ההנעה של הקופרה אטקה נותרה ללא שינוי, למעט התקנה של מערכת שפליטה משודרגת של אקרפוביץ' מטיטניום שמעבר לסאונד קרבי הפחיתה את משקל מערכת הפליטה ב-7 ק"ג. המנוע שבחזית הוא אותו מנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק מרבי של 300 כ״ס ומומנט מרבי של 40.8 קג״מ המשודך לתיבת 7 הילוכים DSG ולמערכת הנעה כפולה 4Drive. נתוני הביצועים זהים לגרסה הרגילה עם 0-100 בזמן של 4.9 שניות ומהירות מרבית של 245 קמ"ש.

המהדורה הרגילה של הקופרה אטקה כבר זכתה לתקינה בישראל והשיווק צפוי להתחיל בתקופה הקרובה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location