הקרוסאובר הקומפקטי והאופנתי של אודי זוכה לגרסה ביצועים SQ2 עם הספק מרבי של 300 כ״ס והנעה כפולה.

 

אודי חושפת  לקראת תערוכת פריז את ה- SQ2, גרסת ביצועים ספורטיבית לקרוסאובר Q2 הקומפקטי עם הספק מרבי של 300 כ״ס. 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החזיתו של ה- SQ2 אודי התקינה את מנוע ה-2.0 ליטר טורבו TFSI המוכר לנו מה-S3, עם הספק מרבי של 300 כ״ס ומומנט מרבי של 40.8 קג״מ בין 2,000-5,200 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים וכמו בכל דגמי ה-S של אודי, להנעה כפולה ׳קוואטרו׳.

 

יחידת ההנעה הזו מסוגלת להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ״ש בזמן של 4.8 שניות ועד למהירות מרבית של 250 קמ״ש.

 

2019 אודי SQ2
אודי SQ2.

בנוסף למנוע החזק, אודי התקינה בדגם מערכת בלימה משופרת עם צלחות בילום גדולות קוטר מלפנים ומאחור, כיול קשיח וספורטיבי יותר לבולמים כולל הנמכת מרכב של 20 מ״מ לעומת הדגמים הרגילים של ה-Q2.

 

בצד הוויזואלי, אודי העניקה ל-SQ2 עיצוב ספורטיבי ואגרסיבי יותר באמצעות גריל צלעות אנכיות בשחור קרבי, כונסי אוויר גדולים בצידי הפגוש, גם הם בשחור, מראות צד בשחור, מסגרת בשחור מבריק לחלונות הצד וארבע יציאות מפלט בולטות בפגוש האחורי. הרוכשים יוכלו לבחור בין חישוקי ״18 הסטנדרטיים או לשדרג לחישוקי ״19 האופציונליים ותאורת LED מלאה מוצעת כסטנדרט.

 

2019 אודי SQ2 תא הנוסעים
אווירה ספורטיבית גם בתא הנוסעים.

בתא הנוסעים, אותו אודי עדיין לא חושפת, נוכל למצוא מושבי ספורט אוחזים בריפוד עור משולב בבד עם אופציה לשדרוג לעור משולב באלקנטרה או לעור נאפה מלא עם תפירה קונטרסטית באדום ואפור. בנוסף נמצא צבע אדום סביב פתחי המיזוג וגלגל הגה עם תחתית שטוחה ומנופי העברת הילוכים.

אודי SQ2 יצויד כסטנדרט במגוון מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת סיוע לנהיגה בפקקי תנועה - מאפשרת נהיגה אוטונומית על אותו נתיב נסיעה עד למהירות של 64 קמ״ש (ידיים על ההגה ומבט לכביש חובה בכדי שהמערכת תפעל).

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location