לאחר שחשפה בחודש שעבר את העיצוב החיצוני של מכונית הסאלון החדשה שלה קיה K8, קיה חושפת כעת תא הנוסעים היוקרתי של הדגם. קיה מתארת את תא הנוסעים כמודרני וטכנולוגי הנפגשים ברכב ספורט סדאן יוקרתי.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

תא הנוסעים עטוף בשפע של עור, דקורציה של עץ, אמיתי, לאורך הדלתות, הדשבורד והקונסולה המרכזית וגימור מתכתי עם ריקוע בצורת יהלומים בו משולבת תאורת האווירה באופן ייחודי המדמה נצנוץ יהלומים. על הדשבורד הדו מפלסי קיה הניחה מסגרת קמורה המכילה שני מסכים בגודל של "12.3, האחד עבור לוח המחוונים והשני עבור מערכת המולטימדיה המתקדמת של הדגם.

 

קיה K8 תא הנוסעים
מודרני ויוקרתי.

ממשק בקרת האקלים המותקן במסגרת פתחי המיזוג המרכזיים משלב מסך מגע עם תצוגה כפולה, אחת לבקרת האקלים ושנייה לקיצורים עבור מערכת המולטימדיה (נדרשת לחיצה על המסך לעבור בין התצוגות השונות) וכן גם שני כפתורים פיזיים לשליטה קלה ומהירה יותר על הטמפרטורה. לא רואים זאת בתמונות אך גם לנוסעים מאחור ישנה יחידת שליטה נפרדת על בקרת האקלים.

כמו בסורנטו החדש, גם בקיה K8 נמצא שליטה אלקטרונית על תיבת ההילוכים בצורת חוגה היושבת על פאנל שליטה שהותקן בזווית לגישה נוחה יותר כאשר יד ימין נחה על המשענת המרכזית. בנוסף נמצא גלגל הגה בסגנון יוקרתי עליו מוטבע הלוגו החדש והמודרני של קיה.

 

קיה K8
קיה K8.

קיה מציינת כי תא הנוסעים יספק חווית נסיעה שקטה במיוחד מרעשי חוץ ועל חווית השמע אחראית מערכת שמע מבית Meridian הכוללת 14 רמקולים. כחלק מהחוויה היוקרתית המושבים מרופדים בעור נאפה, כך גם גלגל ההגה והמשענת המרכזית.