קיה ספורטאז' 2016 לובש עיצוב מוחצן וחטוב יותר מהדגם הנוכחי, יוצע עם מגוון רחב של מנועי בנזין ודיזל.

2016 קיה ספורטאז' החדש
קיה ספורטאז' החדש חושף עיצוב מוחצן וחטוב יותר מהדגם הנוכחי.

לאחר אין ספור תמונות ריגול של הדגם אליהן נחשפנו בשבועות האחרונים, קיה חושפת כעת ולראשונה מספר תמונות רשמיות של הספורטאז' 2016 החדשה, שלושה שבועות לפני שיוצג בבכורה עולמית בתערוכת הרכב של פרנקפורט.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הספורטאז' החדש נשען רבות על קווי העיצוב של הדגם היוצא תוך שהוא מיישם את שפת העיצוב העדכנית של קיה הכוללת גריל "אף הנמר" גדול ומודגש יותר, פנסי ערפל המורכבים בארבע יחידות של תאורת LED כמו בדגמים הספורטיביים של קיה ופנסים ראשיים בעיצוב. חלקו האחורי של הספורטאז' עוצב לפי קיה בהשראת הקונספט קיה פרובו שהוצג ב-2013. בשורה התחתונה, הספורטאז' החדש הוא גרסה "שרירית, חטובה" ומוחצנת יותר לדגם הנוכחי.

 

קיה לא חושפת תמונה רשמית של תא הנוסעים, אך היא מציינת כי תא הנוסעים עוצב ותוכנן בהתאם למשוב אותו קיבלה מלקוחות הדגם שדרשו איכות חומרים גבוהה יותר וגימור מוקפד יותר. לפי קיה היא הקשיבה לקהל הלקוחות שלה ושמה דגש רב על איכות תא הנוסעים.

 

צוות העיצוב האירופאי של קיה היושב בפרנקפורט הוא זה שהוביל את עיצוב הדגם, יחד עם משוב ממרכזי העיצוב של קיה בארה"ב וקוריאה.

 

היצע המנועים של הספורטאז' החדש צפוי להיות זהה להיצע המנועים של יונדאי טוסון החדש: 1.6 ליטר בנזין, 1.6 ליטר טורבו בנזין עם 177 כ"ס ותיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים, ובגזרת מנועי הדיזל נמצא 1.7 ליטר ו-2.0 ליטר.

 

הספורטאז' החדש צפויה להגיע אלינו רק במהלך השנה הבאה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location