קיה תשווק בשנה הקרובה בישראל ארבעה דגמים חדשים: פורטה, סיד, קארנס ולראשונה גם דגם היברידי, אופטימה Hybrid.

קיה ישראל 2013 - ארבעה דגמים חדשים

לאחר שהשיקה בשנה האחרונה שניים וחצי דגמים חדשים (ריו, אופטימה וסורנטו מחודש), בטלקאר, יבואנית קיה בישראל, מתכוננים ומצפים לשנת 2013 לקראת השקתם של 4 דגמים חדשים, לפחות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קיה אמנם תסיים את 2012 במקום השלישי או הרביעי (המכובד) בטבלת "מסירות רכב חדש" עם כ-20,000 רכבים חדשים, אך אין ספק כי בטלקאר הרגישו השנה שחסרה להם נוכחות בסגמנט הנמכר בישראל  - משפחתיות סדאן והאצ'בק, במיוחד כאשר לסיד הוצגה מחליפה המשווקת באירופה כבר מזה 9 חודשים.

 

ארבעה דגמים חדשים קיה תשיק בישראל השנה. הדגם הראשון שינחת כאן הוא הפורטה החדשה – משפחתית סדאן ולאחר מכן הסיד החדשה שתוצע בתצורת האצ'בק וסטיישן. בצמוד אל שתי המכוניות החשובות כל כך לקיה בישראל, יושק גם הקארנס החדש – המיניוואן הקומפקטי 7 מושבים - וכן האופטימה ההיברידית, המכונית ההיברידית הראשונה של קיה.

 

קיה פורטה החדשה – צפ הגעה: רבעון ראשון 2013.

2013 קיה פורטה החדשה - מרווחת יותר, איכותית יותר וחסכונית יותר

למרות שהוצגה מחוץ לקוריאה רק לפני מספר שבועות, הפורטה החדשה תשווק בישראל עוד לפני הסיד. הפורטה החדשה, המשפחתית סדאן של קיה (והאחות של יונדאי i35), תשווק בישראל עם מנוע 1.6 ליטר GDI (הזרקה ישירה) בהספק של 135 כ"ס, אשר ישודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'. הפורטה החדשה מרווחת וגדולה מזו הנוכחית עם בסיס גלגלים של 2.7 מטר.

לפרטים נוספים על: קיה פורטה החדשה 2013.

 

 

קיה סיד החדשה (האצ'בק וסטיישן SW) – צפי הגעה: לקראת מחצית 2013.

קיה סיד החדשה - תגיעה מאיחור של יותר משנה

קיה סיד החדשה משווקת מזה זמן רב באירופה, אך בשל תמחור יקר יחסית של הדגם (כמו במקרה של ה-i30), הגעתו לישראל התעכבה. כאשר הסיד החדשה תשווק בישראל, היא תוצע בתצורת האצ'בק חמש דלתות או סטיישן SW.

 

שני הדגמים יוצעו עם מנוע 1.6GDI בהספק של 135 כ"ס המשודך לתיבת שישה הילוכים DCT כפולת מצמדים. דגם זה מציע 10.8 שניות 0-100 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 16.4 ק"מ לליטר, זאת לעומת 15.1 ק"מ לליטר בדגם הנוכחי המוחלף.

 

בנוסף למנוע הבנזין, הסיד החדשה תוצע גם עם מנוע טורבו דיזל 1.6 ליטר 128 כ"ס שישודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'. בהתאם לרוח הנוכחית, סביר להניח שגם גרסה ידנית מוזלת תוצע עם הסיד האצ'בק ו סטיישן. נכון לעכשיו, אין כוונה לשווק את הפרו סיד החדשה, גרסת השלוש דלתות של הסיד, בישראל.

לפרטים נוספים על: קיה סיד האצ'בק החדשה.

לפרטים נוספים על: קיה סיד סטיישן SW החדשה.

 

 

קיה קארנס החדש – צפי הגעה: לקראת מחצית 2013.

קיה קארנס החדש - צפוי להצלחה רבה יותר לעומת הדגם היוצא

הקארנס, המיניוואן הקומפקטי של קיה, לא הצליח בשלושת הדורות הקודמים של הדגם, אך הדור הרביעי החדש, תוכנן מהיסוד כמכונית אירופאית על בסיס הסיד החדשה והוא צפוי להציב תחרות של ממש לגרנד סניק של רנו או לסיטרואן C4 פיקאסו.

 

הקארנס החדש יוצע בישראל עם מנוע 2.0 ליטר GDI בהספק של 177 כ"ס שישודך לתיבת 6 הילוכים אוטו' ויציע ביצועים של 10.8 שניות 0-100 קמ"ש וצריכת דלק של 14.7 ק"מ לליטר. הקארנס החדש גדול מהדגם הנוכחי ויוצע עם 7 מושבים (יש גם גרסאות 5 מושבים).

לפרטים נוספים על: קיה קארנס החדש 2013.

 

 

קיה אופטימה היברידית – צפי הגעה: לקראת מחצית 2013.

קיה אופטימה היברידית - המכונית ההיברידית הראשונה של קיה

קיה אופטימה הושקה השנה בישראל לפני כחצי שנה ומוצעת עם מנוע בנזין 2.0 ליטר 165 כ"ס ומנוע 1.7 טורבו דיזל עם 136 כ"ס. בעוד כחצי שנה, קיה תציע בישראל את האופטימה עם מערכת הנעה היברידית, לראשונה בישראל.

 

האופטימה ההיברידית משווקת עם מערכת הנעה היברידית  שונה בין השוק האירופאי לשוק האמריקאי ובטלקאר היבואנית נוטים לשווק כאן דווקא את הגרסה האמריקאית. זו האמריקאית מציעה שילוב בין מנוע בנזין 2.4 ליטר 166 כ"ס למנוע חשמלי בהספק של 40 כ"ס היוצרים הספק כולל של 206 כ"ס. הדגם האירופאי משלב מנוע 2.0 ליטר 150 כ"ס עם אותו מנוע חשמלי היוצרים הספק כולל של 190 כ"ס ו-34.6 קג"מ. הדגם האירופאי מציע ביצועים של 9.4 שניות 0-100 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 18.5 ק"מ לליטר (בתקן אירופאי) לעומת 15.3 ק"מ לליטר בדגם האמריקאי (בתקן EPA).

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

ידוע משהו לגבי הבאתה של קיה K9 לארץ?

This comment was minimized by the moderator on the site

אני מבין שקיה מעוניינת להמשיך ולהתקדם בטבלאות...והאמת עם כל כך הרבה חידושים לא אתפלא אם זה יקרה!!

This comment was minimized by the moderator on the site

אני אמור לקבל במרץ קיה פורטה מחברת ליסינג. האם עד אז יגיע הדגם החדש ? האם חברת הליסינג עלולה לתת לי את הדגם הישן?

This comment was minimized by the moderator on the site

הדגל של קיה, מכונית פאר באורך מעל 5 מטר למי שלא שמע עליה. לדעתי יש לה פוטנציאל הצלחה גדול מאוד במידה ולא תעלה בישראל מעל 300K.. מכונית שמתחרה בS קלאס, סדרה 7, A8 ולקסוס LS, שעולות מעל 600K חייבת...

הדגל של קיה, מכונית פאר באורך מעל 5 מטר למי שלא שמע עליה. לדעתי יש לה פוטנציאל הצלחה גדול מאוד במידה ולא תעלה בישראל מעל 300K.. מכונית שמתחרה בS קלאס, סדרה 7, A8 ולקסוס LS, שעולות מעל 600K חייבת להיות יותר זולה מהן בהרבה! מן הסתם היא תהיה איכותית, השאלה היא - כמה איכותית יותר מסגמנט נמון יותר כמו E קלאס, A6 וכו' שעולות מעל 400K..

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location