קיה מוהאבי החדש, רכב הכביש-שטח 7 מושבים של קיה, מציג עיצוב מוחצן, תא נוסעים יוקרתי, מנוע דיזל חזק ושלדת סולם עם הנעה כפולה ותיבת הפחתה.

 

קיה משיקה בשוק הבית הקוריאני את המוהאבי החדש, דור שני לרכב הכביש-שטח 5-7 מושבים הגדול של החברה. קיה השיקה בתחילת השנה בשוק האמריקאי קרוסאובר בגודל דומה, קיה טליורייד, שלא משווק בשלב זה בקוריאה, אך בניגוד לטליורייד המבוסס על שלדה אחודה ומיועד בעיקר לכביש, המוהאבי עדיין מבוסס על שלדת סולם והוא בעל יכולות שטח גבוהות משמעותית מהטליורייד, אם תרצו זה המתחרה של קיה ללנד קרוזר של טויוטה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בחזיתו של המוהאבי נמצא גרסה מעודכנת למנוע הדיזל ששרת את הדגם היוצא: 3.0 ליטר V6 בהספק מרבי של 260 כ"ס ומומנט מרבי של 57.1 קג"מ המתקבל בין 1,500-3,000 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' ובכל גרסאות הדגם נמצא מערכת הנעה כפולה הכוללת בורר מצבי אחיזה/שטח ותיבת הפחתה 4LOW. צריכת הדלק בדגם עומד על 9.4 ק"מ לליטר.

 

קיה מוהאבי החדש
שלדת סולם, הנעה כפולה ותיבת הפחתה.

העיצוב החיצוני של המוהאבי החדש נשאר נאמן לקונספט לדגם שהוצג מוקדם יותר השנה, עם גריל קדמי מאיים ופנסים בעיצוב ייחודי המנוקדים בצביר של יחידות תאורה. תא הנוסעים של המוהאבי הוא מקום מרשים למדי, עם שפע של עור העוטף את המושבים והדלתות ועץ (אמיתי) המקשט את הדלתות והדשברוד. לצד הגימור היוקרתי נמצא שפע של אבזור, כולל מולטימדיה "12.3 מתקדמת, לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, בקרת אקלים מפוצלת לשלושה אזורים (אופציה), משטח טעינה אלחוטי, שפע של שקעי USB, דלת תא מטען חשמלית עם פתיחה ללא מגע, תאורת LED מלאה, תצוגה עילית, מערכת שמע של lexicon, אפליקציה לשליטה מרחוק על הרכב, חימום ואוורור למושבים ועוד.

 

קיה מוהאבי החדש תא הנוסעים
5-7 מושבים ואווירה יוקרתית.

לצד אבזור הנוחות נמצא שפע של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בקרת שיוט אדפטיבית עם שמירה על מרכז הנתיב, בלימה אוטונומית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור עם תיקון היגוי ובלימה בעת הצורך, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית ועוד.

 

קיה מוהאבי החדש
בשלב זה לשוק הקוריאני בלבד.

לקיה מוהאבי אורך של 4,930 מ"מ, רוחב של 1,920 מ"מ, גובה של 1,790 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,895 מ"מ והדגם נשען על מתלים בתצורת עצמות עצה כפולות מלפנים ורב חיבורי מאחור ועל חישוקי "18 או "20 כאופציה. רוכשי הדגם יוכלו לבחור את הדגם בתצורת 5 מושבים, 6 מושבים עם שני מושבי כורסא נפרדים בשורה השנייה ועד ל- 7 מושבים.

בשלב זה, כלל לא ברור האם קיה תשווק את הדגם מחוץ לשוק הקוריאני.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי בארץ וכמה יעלה ?

This comment was minimized by the moderator on the site

זה לא יגיע לארץ!
זה מיועד לשוק הבית הקוראני.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location