קיה תשווק את הקדנזה (K7) באירופה, באופן מוגבל של 1000 יחידות בלבד, כבלון ניסוי לפני כניסה רשמית ב-2016 לשוק הפרימיום האירופאי.

קיה קדנזה - K7

קיה שואפת להתחיל לשווק את דגמי הפרימיום שלה במערב אירופה במהלך שנת 2016. עד אז ובכדי לבדוק את "מזג האוויר" האירופאי, קיה תשווק במהלך השנתיים הקרובות כ-1000 יחידות של הקדנזה (K7) במספר שווקים נבחרים באירופה. קיה קדנזה/K7 היא מכונית הסאלון של קיה הדומה בגודלה לסדרה 5 של ב.מ.וו, אך זולה ממנה באופן משמעותי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דגמי הפרימיום של קיה משווקים כיום בעיקר בשוק הבית הקוריאני ובשוק האמריקאי. לקיה שני דגמי פרימיום/יוקרה בלבד: קיה K7 המשווקת בארה"ב כקיה קדנזה וקיה K9, ספינת הדגל החדשה של קיה המשווקת נכון לעכשיו רק בשוק הקוריאני אך כבר בתחילת 2014 היא תשווק גם בארה"ב תחת השם K900.

 

הקנזדה, בעלת ההנעה הקדמית, משווקת בארה"ב עם יחידת הנעה אחת בלבד: 3.3 ליטר V6 אטמוספרי GDI בהספק מרבי של 293 כ"ס ומומנט מרבי של 35.5 קג"מ. יש לציין שבכדי להצליח בשוק האירופאי, קיה תהיה חייבת בעתיד להציע גם מנועי דיזל עם הדגם. לקדנזה אורך של 4.96 מטר, בסיס גלגלים של 2.85 מטר ורוחב של 1.85 מטר.

 

בשנת 2016, קיה תציג את מחליפת הקדנזה הצפויה לעבור לפלטפורמת הנעה אחורית, במקביל קיה צפויה להציג גם את מכונית הקופה הנעה אחורית הראשונה שלה וכן תיבת 10 הילוכים אוטו'.

 

 

 

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

אתם חייבים לעדכן

This comment was minimized by the moderator on the site

פרימיום עאלק

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה כמו עיצוב משנות ה-90

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location