טלקאר, יבואנית קיה בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של דגמי 2021 המחודשים של קיה סטוניק אשר זכו למתיחת פנים מקיפה הכוללת מנוע 1.0 ליטר טורבו חדש, עיצוב מעודכן, מערכת מולטימדיה חדשה וכן רמת גימור GT ליין ספורטיבית למראה. מחירי הדגם נותרו ללא שינוי.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מנוע ה-1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו נשמע מוכר מהדגם היוצא אך מדובר במנוע חדש מסדרת מנועי SmartStream החדשה של קיה (כפי שפגשנו בריו החדשה שהושקה לאחרונה). המנוע החדש מייצר הספק מרבי של 100 כ"ס (לעומת 120 כ"ס בדגם היוצא) ועם מומנט מרבי שנותר ללא שינוי על 17.5 קג"מ ומתקבל בין 1,500-4,000 סל"ד.

 

2021 קיה סטוניק GT ליין
סטוניק GT ליין.

המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים DCT כפולת מצמדים וצריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 20.4-20.8 ק"מ לליטר (תלוי ברמת הגימור) זאת לעומת 19.2 ק"מ לליטר בדגם היוצא. באירופה הדגם הוצע גם עם מערכת מיקרו-היברידית 48V אך זו לא הגיע לישראל, דגם ה-1.4 ליטר הבסיסי יצטרף בתחילת השנה הבאה.

 

2021 קיה סטוניק
2021 קיה סטוניק.

בצד הויזואלי נמצא עיצוב מעודכן לפנסים הראשיים עם חתימת תאורת יום חדשה, נמצא גם עיצוב מעודכן לגריל הקדמי, לפגוש הקדמי ולחישוקי הגלגלים. בתא הנוסעים המעודכן נמצא פס קישוט חדש לאורך הדשבורד וכן מערכת מולטימדיה "8 חדשה ומתקדמת יותר במקום "7 בדגם היוצא. כאמור, את הסטוניק המחודשת תוכלו לרכוש כעת גם ברמת הגימור GT ליין (המחליפה את רמת הגימור פרימיום) המעניקה לדגם מראה דינמי יותר עם עיצוב ספורטיבי לפגושים, הגה ספורטיבי עם תחתית שטוחה, חישוקי "17 בעיצוב ייחודי, פס קישוט דמוי קרבון בתא הנוסעים, דוושות בגימור מתכתי ועוד.

 

קיה סטוניק 2021 תא הנוסעים
מולטימדיה 8 אינץ' חדשה.

בתחום הבטיחות כל הדגמים מצוידים במערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל וכעת גם זיהוי של דו גלגלי, אור גבוה אוטומטי, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, בקרת ערנות נהג, מערכת תזכורת לבדיקת המושב האחורי בסיום הנסיעה (מערכת חדשה בדגם) ועוד. רמת הגימור GT ליין מוסיפה תאורה עוקבת פנייה.

כמו בדגם היוצא הסטוניק המחודש ישווק בשלוש רמות גימור, רמת הגימור הבסיסית LX כוללת, בין היתר: בקרת אקלים דיגיטלית, מולטימדיה "8, דיבורית BT, בורר מצבי נהיגה, חיישני חנייה אחוריים מקוריים, חישוקי סגסוגת "15, חיישן תאורה ועוד.

 

2021 קיה סטוניק
קיה סטוניק המחודש.

 

רמת הגימור EX מוסיפה לרשימה מפתח חכם, קיפול חשמלי למראות הצד, חישוקי סגסוגת "16, פנסי ערפל, חלונות אחוריים כהים, צבע דו גווני ועוד. רמת הגימור הבכירה GT ליין מוסיפה חלון גג נפתח, פנסי ערפל LED, חיישן גשם, חיישני חניה קדמיים ועוד. 2021 קיה סטוניק 1.0 טורבו - מפרט טכני מלא להורדה.

2021 קיה סטוניק - מחירון:

קיה סטוניק 1.0 טורבו LX אוטו' -ה 117,500 ₪

קיה סטוניק 1.0 טורבו EX אוטו' - 117,900 ₪

קיה סטוניק 1.0 טורבו GT ליין אוטו' - 122,900 ₪

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

יש לנו את הסטוניק כבר חצי שנה היא ממש נוחה ושקטה שכיף לנסוע איתה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location