גרסת הביצועים הספורטיבית של קיה פרו-סיד החדשה נחשפת לראשונה בתמונות רשמיות של דגם הייצור.

קיה פרו-סיד GT - גרסה חמה לפרו סיד

אלו הן התמונות הרשמיות הראשונות של קיה פרו-סיד GT, הגרסה הספורטיבית של קיה פרו-סיד החדשה, אשר תעשה את הופעת הבכורה העולמית של בתערוכת ז'נבה הקרובה במרץ 2013. לא רק הפרו-סיד זוכה לגרסת GT, אלא גם הסיד האצ'בק חמש דלתות החדשה תוצע בגרסת GT ותוצג במקביל לפרו-סיד GT.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, הפרו-סיד GT נבדלת מהפרו-סיד הרגילה בעיקר בגריל קדמי שונה ו"קרבי" למראה הכולל כונס אוויר טרפזי גדול עם שבכת רשת שחורה ופנסי ערפל המורכבים כל אחד מארבע יחידות LED גדולות והמייחדים את הדגם משאר דגמי משפחת הסיד. עוד יתהדר הדגם בחישוקים קלים בעיצוב ייחודי וקליפרים אדומים ופגוש אחורי בעיצוב ספורטיבי עם דיפיוזר שחור בתחתיתו.

 

בנוסף לכיול ספורטיבי למתלים ולהיגוי, הדגם נבדל משאר הדגמים ביחידת ההנעה המתבססת על מנוע 1.6 T-GDI (טורבו) בהספק מרבי של 204 כ"ס ומומנט מרבי של 27 קג"מ. תיבת 6 הילוכים ידנית תעביר את הכוח אל הגלגלים הקדמיים, כוח שמספיק ל-7.9 שניות 0-100 קמ"ש.

 

אם בעבר חשבנו שקיה מתכננת מתחרה ישירה ל-GTI של פולקסווגן, אז זה לא המצב לאור נתוני התאוצה, כך שמדובר בגרסה "חמימה" בלבד לסיד  ולא גרסת ביצועים של ממש שתהיה מסוגלת להתחרות במכוניות ההאצ'בק הספורטיביות מאירופה כגון המגאן RS. לזכותה של הפרו-סיד GT, יש לציין שמחירה צפוי להיות נמוך משמעותית ממחירי ההוט האצ' האירופאיות.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location