קיה חושפת את הקרניבל החדש (סדונה בארה"ב),גדול יותר, איכותי יותר ויחסית למיניוואן בגודל מלא, גם ניראה מצוין.

2015 קיה קרניבל החדש

מספר ימים לפני שיעשה את הופעת הבכורה העולמית בתערוכת ניו יורק, קיה חושפת היום (ג') לראשונה את הקרניבל 2015 החדש , דור שלישי למיניוואן בגודל מלא של קיה המוצגת כעת בגרסתו לשוק האמריקאי (משווק תחת השם סדונה-Sedona ), הזהה עקרונית לגרסה האירופאית שתשווק אצלנו בשנה הבאה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עיצוב זה לא התחום בו מיניוואנים בגודל מלא נמדדים ולרוב הם גם לא מצטיינים בו, אך קיה הצליחה להעניק לקרניבל החדש עיצוב מוצלח למדי, אלגנטי/יוקרתי וספורטיבי כאחד, זאת למרות הממדים והתצורה המלבנית המתבקשת בשל הייעוד.

 

הדור הקודם של הקרניבל הוצע עם שני אורכים שונים לבסיס הגלגלים – קצר וארוך- הדור החדש של הדגם יוצע עם בסיס גלגלים אחד בלבד. ארוך. למעט מידת הגובה שהצטמצמה לטובת העיצוב ובעיקר לטובת הפחתת מקדם הגרר, שאר המידות גדולות מבעבר עם אורך של 5,156 מ"מ, רוחב של 1,983 מ"מ, גובה של 1,739 מ"מ ובסיס גלגלים של 3,055 מ"מ (88+ מ”מ). קיה לא חושפת עדיין את נפח תא המטען של הדגם.

 

הקרניבל החדש יוצע בגרסת 7 מושבים עם שני מושבי "מחלקה ראשונה" נפרדים בשורה השנייה הכוללים הדום מתכוון לרגליים, או בגרסת 8 מושבים. בכל הגרסאות, מושבי השורה השנייה נעים על מסילה. לפי קיה, הקרניבל החדש מרווח יותר בכל המדדים המשמעותיים לעומת הדגם היוצא – רגליים וכתפיים - בכל שורות המושבים.

 

 

השוק האמריקאי מקבל את הקרניבל החדש עם יחידת הנעה אחת: מנועי 3.3 ליטר GDI V6 המייצר הספק מרבי של 276 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 34.2 קג"מ ב-5,300 סל"ד. המנוע משודל לתיבת שישה הילוכים אוטו' המעבירה את הכוח אל הגלגלים הקדמיים. לדגם מתלים בתצורת מקפרסון מלפנים ורב חיבורי מאחור.

 

קיה מציידת את הקרניבל כסטנדרט במגוון מערוכת בטיחות כגון בקרת יציבות (ESC), בקרת משיכה (TSC), מערכת סיוע לזינוק בעלייה (HAC), מערכת למניעת התהפכות (ROM) ומערכת לבקרת בלימה בסיבוב (CBC). פחות רלוונטי אלינו, אך בארה"ב הקרניבל החדש מצויד בדור החדש של מערכת הומלטימדיה של קיה (UVO) הכוללת קישוריות מלאה לאינטרנט ואפליקציות ייעודיות (eServices) אותן ניתן להוריד מחנות האפליקציות של גוגל או אפל.

 

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

אין על הנתח שלי

This comment was minimized by the moderator on the site

לפחות יש כאן משהו שנותן מענה למשפחות גדולות שצריכים מושבים מרווחים ותא מטען רציני. יופי.

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב שאני אוכל להכניס את כל המשפחה ולא יצחקו עלינו שיש לנו רכב של "נחמן". באמת אחלה עיצוב, הלוואי עלי

This comment was minimized by the moderator on the site

אמנם יש לי דגם ישן יותר אבל כל שדרוג קטן עושה את שלו זה בטוח...

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location