קיה חושפת לראשונה את ה-ריו האצ'בק החדשה, שכל כך חשובה לה לתחרות בשוק הסופר מיני.

קיה ריו 2011 החדשה

קיה ריו החדשה אמנם לא פורצת גבולות בעיצובה ואת קו העיצוב החדש ראינו ב-קיה פיקנטו החדשה, אך בכל הקשור ביחס לדגם המוחלף, אז שוב מדובר במהפכה עיצובית שקיה מבצעת בהנחיית פיטר שרייר המעצב הראשי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

קיה ריו סדאן החדשה - הפרטים המלאים

קיה ריו החדשה תוצע הן בגרסת 5 דלתות האצ'בק ו-4 דלתות סדאן. במהלך 2012, צפויה להגיע גרסת 3 דלתות האצ'בק ספורטיבית לראשונה עבור קיה.

 

קיה ריו החדשה לשנת 2011, חולקת את שלדתה עם יונדאי i20, אך בעלת ממדים הגדולים במקצת, עם בסיס גלגלים שצמח ב-70מ"מ לעומת הדגם המוחלף ועומד על 2,570 מ"מ, למידת האורך נוספו 55 מ"מ ולרוחב 25 מ"מ. תא המטען זהה בנפחו ליונדאי i20 ועומד על 295 ליטר בגרסת האצ'בק ו-390 ליטר בגרסת הסדאן. עם מידות אלו שצמחו, קיה מספרת שתא הנוסעים החדש מרווח ונוח הרבה יותר מהדגם המוחלף ומציע את המרווח הטוב ביותר בקרב קטגוריית הסופרמיני.

 

בתחום המנועים, קיה ריו החדשה תוצע עם רשימת מנועים החל מ-1.1 ליטר טורבו דיזל 70 כ"ס ועד ל-1.6 ליטר GDI בהספק של 140 כ"ס (סביר להניח שרק לשוק האמריקאי). במהלך 2012, תוצע קיה ריו עם מנוע טורבו והזרקת דלק ישירה בנפח 1.2 ליטר שיתחרה ראש בראש במנוע ה- 1.2TSI של פולקסווגן ויימצא בדגם הספורטיבי 3 דלתות של ה-ריו. האבזור צפוי להיות נדיב עם הרבה אלמנטים השאולים מרכבים בקטגוריה גבוהה יותר כנהוג אצל קיה בדגמייה האחרונים. בתחילת השיווק בישראל צפויה ה-ריו החדשה להגיע עם מנועי ה-1.4 ליטר ו-1.6 ליטר המוכרים עם תיבת 5 הילוכים ידנית או אוטמטית.

 

קיה מכרה מדגם הריו היוצא כ-890,000 יחידות מאז הצגתו ב-2005. החשיפה הרשמית, בתערוכת ז'נבה בתחילת חודש הבא. מתי ה-ריו החדשה תבקר אותנו? בטלקאר יבואני קיה לישראל יעשו הכל בכדי שהריו החשובה להם תגיע כבר עם השקתה באירופה לקראת ספטמבר 2011.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

עיצובים טובים יותר ורמת אבזור גבוהה יותר.

This comment was minimized by the moderator on the site

מחכה שתגיע כבר לארצנו

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location