הריו החדשה תשווק במרכב חמש דלתות האצ'בק וסדאן 4 דלתות, עם מנוע 1.4 ליטר או 1.6 ליטר ותיבת 6 הילוכים אוטו'. מחיר לדגם 5 דלתות: 95,900 שקל

 

טלקאר, יבואנית קיה בישראל, משיקה את הריו 2017 החדשה, הדור הרביעי לדגם אשר ישווק בשתי תצורות מרכב, חמש דלתות האצ'בק וארבע דלתות סדאן, עם תיבת 6 הילוכים אוטו' כסטנדרט ומנוע 1.4 ליטר 100 כ"ס בדגם ההאצ'בק והסדאן או 1.6 ליטר 123 כ"ס בדגם הסדאן בלבד. בשלב זה ישווק דגם החמש דלתות כאשר בעוד זמן לא רב יחל שיווק דגם הסדאן. 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הריו החדשה אמנם לא גדלה משמעותית במידותיה, אך היא מרווחת יותר לנוסעים ומטען מהדגם היוצא. היא מבוססת על פלטפורמה חדשה כאשר 50% מהשלדה עשויה מפלדה מתקדמת בעלת חוזק גבוהה (שיפור של 54% מהדגם היוצא) דבר שהגדיל את קשיחות השלדה לפיתול ושיפר את ההגנה על הנוסעים במקרה של התנגשות.

 

2017 קיה ריו סדאן החדשה
ריו סדאן החדשה.

לדגם אורך של 4,065 מ"מ אורך (סדאן 4,385 מ"מ), רוחב של 1,725 מ"מ, גובה של 1,460 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,580 מ"מ – תוספת של 10 מ"מ מהדגם היוצא. נפח תא המטען עומד על 300 ליטר בדגם החמש דלתות (955 ליטר עם קיפול המושבים) ו-480 ליטר בדגם הסדאן, שיפור של 12 ליטר ו-90 ליטר בהתאמה. בכל הדגמים גלגל חלופי זמני.

 

ריו 2017 החדשה – מנועים וצריכת דלק:

בעוד הריו החדשה משווקת באירופה גם עם מנוע 1.0 ליטר טורבו 100 או 120 כ"ס (אך עם תיבה ידנית בלבד) מנועים "מסורתיים" יותר: 1.4 ליטר כמו בדגם היוצא (מנוע משופר) ו-1.6 ליטר שהצטרף להיצע דגמי הסדאן. החידוש המשמעותי בתחום ההנעה הוא המעבר לתיבת 6 הילוכים אוטו' במקום 4 בלבד בדגם היוצא. בשלב זה הדגם לא ישווק עם תיבת הילוכים ידנית.

 

מנוע ה-1.4 ליטר מייצר הספק מרבי של 100 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 13.6 קג"מ ב-4,000 סל"ד. ביצועים: 13.4 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 173 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 16.7 ק"מ לליטר – שיפור של 5% לעומת הדגם היוצא (דרגת זיהום 7).

מנוע ה-1.6 ליטר מייצר הספק מרבי של 123 כ"ס ב-6,300 סל"ד ומומנט מרבי של 15.4 קג"מ ב-4,850 סל"ד. צריכת הדלק המשולבת בדגם זה עומדת על 15.9 ק"מ לליטר (דרגת זיהום 9).

 

אבזור ובטיחות:

2017 קיה ריו החדשה - תא הנוסעים
תא נוסעים מודרני, מאובזר, מרווח ואיכותי יותר.

הריו החדשה תשווק בשתי רמות גימור, רמת גימור GX עבור דגם החמש דלתות ורמת גימור LX עבור דגם הסדאן המכוון באופן מובהק לשוק הליסינג.

 

רמת הגימור LX כוללת, בין היתר: חישוקי פלדה "15, כיוון מלא לגלגל ההגה, 4 חלונות חשמל – חלון נהג אוטו', מראות צד חשמליות עם קיפול חשמלי, מערכת שמע מקורית עם כניסת USB ודיבורית BT, שקעה USB למושב האחורי, שליטה מההגה, 4 רמקולים, ציפוי עור להגה וידית ההילוכים ועוד.

 

רמת הגימור GX של דגם החמש דלתות מוסיפה לרשימה: מולטימדיה מקורית "7 עם רפל קארפליי ואנדרואיד אוטו, בקרת שיוט, חישוקי סגסוגת "15, בקרת אקלים דיגיטלית, שני טוויטרים, מצלמה אחורית, תאורת יום LED ופנסי ערפל עוקבי פנייה. קיה ריו 2017 החדשה - מפרט טכני מלא להורדה.

 

התרגלנו מטלקאר לקבל מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, אך זה לא המקרה עם הריו החדשה המצוידת במערכת מובלאיי בלבד - התראות בלבד. הסיבה לכך היא שהדגם מגיע אלינו ממפעלי קיה במקסיקו שם עדיין לא החלו להטמיע את מערכות הבטיחות המתקדמות של קיה. לפי טלקאר, מערכות אלו ישולבו בדגם בשלב מאוחר יותר בעתיד (אך אין עדיין תאריך יעד). מעבר למערכת המובילאיי הדגם מצויד בשש כריות אוויר, בקרת יציבות, דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני ועוד.

2017 קיה ריו החדשה - מחירון:

ריו 5 דלתות 1.4 ליטר אוטו' GX - החל מ- 95,900 שקל

אחריות: 7 שנים - 3 מלאה ו-4 על רכבי הנעה (מנוע, גיר וצריות).

 

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

מאכזב... לעומת המתחרות שכבר מגיעות עם מנועי טורבו חזקים וחסכוניים ומערכות בטיחות מתקדמות בריו רק החליפו את תיבת ההילוכים ונשארו עם מנועים מהעשור הקודם... מוזר שהמחיר לא תחרותי בהינתן מפרט הטכני...

מאכזב... לעומת המתחרות שכבר מגיעות עם מנועי טורבו חזקים וחסכוניים ומערכות בטיחות מתקדמות בריו רק החליפו את תיבת ההילוכים ונשארו עם מנועים מהעשור הקודם... מוזר שהמחיר לא תחרותי בהינתן מפרט הטכני הנחות....

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

הורגלנו מקיה למוצרים מוגמרים טובים יותר ,דווקא העיצוב מאד יפה ויכול להוות קלף חזק במכירות
אבל נתוני המנוע לקוחים מסוף שנות ה90 ,אבזור דל ו 0 מערכות בטיחות חבל .
פיקנטו נראית פתאום כמו מרצדס לעומת...

הורגלנו מקיה למוצרים מוגמרים טובים יותר ,דווקא העיצוב מאד יפה ויכול להוות קלף חזק במכירות
אבל נתוני המנוע לקוחים מסוף שנות ה90 ,אבזור דל ו 0 מערכות בטיחות חבל .
פיקנטו נראית פתאום כמו מרצדס לעומת הריו .

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

שוב פעם מוציאים רכב יפה, רק ללא אבזור מיוחד בהשוואה למתחרים, ללא מערכות הבטיחות שיש אפילו בפיקנטו וללא חלון בגג....חבל עם המחיר שלה קיימות אופציות טובות יותר.

This comment was minimized by the moderator on the site

במחיר הזה יש חלופות הרבה יותר טובות: סיאט איביזה, שמגיעה עם מנוע טורבו חסכוני וזריז הרבה יותר. הונדה ג'אז, סוזוקי בלנו ועוד. זה בושה שבשנת 2017 מכוניות מגיעות עם ג'נט ברזל וחישוקים קלים במידה 15.

This comment was minimized by the moderator on the site

כרגיל, מעדיפים ליבא גרסאות אוטומטיות עם מנוע מיושן, כדי שחס וחלילה שלא תהיה גרסה ידנית אטרקטיבית יותר במחיר נמוך יותר.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location