קיה ריו סדאן 2012 נחשפת קצת לפני תערוכת ניו יורק, גדולה ומאובזרת יותר עם מנוע 135 כ"ס חדש וחסכוני.

קיה ריו סדאן 2012 החדשה - גדולה יותר יחד עם מנוע חדש וחסכוני ותיבת 6 הילוכים

קיה מסירה את הלוט מעל ה-ריו סדאן 2012 הדשה בגרסתה לשוק האמריקאי וכמובן הישראלי אך לא מיועדת לאירופה. רק אתמול חשפנו בפניכם את הריו סדאן K2 המיועדת לשוק הסיני בלבד וכעת קיה חושפת את גרסת הסדאן לריו האצ'בק החדשה לפני תערוכת ניו יורק הנפתחת מחר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כאחות ליונדאי i25, קיה ריו סדאן 2012 בעלת מידות נדיבות ומציגה צמחיה במידות לעומת ה-ריו הנוכחית וקרוב לתחום המשפחתיות. עם 4,366 מ"מ אורך(ארוכה ב-32 ס"מ מהריו האצ'בק החדשה) ו-1720 מ"מ רוחב, 1,455 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,570 מ"מ. הריו סדאן החדשה ארוכה ב-116 מ"מ, רחבה ב-25 מ"מ ועם בסיס גלגלים שהתארך ב-70 מ"מ מ-ריו סדאן הנוכחית.

קיה ריו האצ'בק החדשה

החדשה החשובה באמת עבור ה-ריו סדאן החדשה וכן גם עבור גרסת החמש דלתות, זו יחידת ההנעה המתבססת על מנוע 1.6GDI עם הזרקת דלק ישירה והספק של 135 כ"ס המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'. צריכת הדלק בשלוב המנוע ותיבת ההילוכים תעמוד על 17.24 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית ו-12.8 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית (תקן EPA). קיה מצידת חלק מרמות הגימור במערכת ISG, מערכת עצור/סע שתאפשר חיסכון נוסף ומשמעותי בצריכת הדלק.

 

בכל הקשור בעיצוב הפנים, זה זהה לחלוטין למה שכבר ראינו בקיה ריו האצ'בק החדשה. כפי שהתרגלנו לראות בדגמי קיה החדשים, גם כאן רמת האבזור תהיה גבוהה מאוד יחסית לקטגוריה עם כניסה והתנאה ללא מפתח, מערכת בקרת אקלים, תאורת LED ליום וכן בפנסי הבלימה מאחור, קישורית BT ועוד.

 

את הריו סדאן החדשה לא נזכה לראות בישראל לפני תחילת שנה הבאה, יחד עם הריו האצ'בק החדשה וכן האופטימה.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

עדיף את קיה ריו נוכחית משנה 2010 למעלה נראית הרבה יותר יפה ומכובדת מהחדשה..

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location