קיה רומזת על דגם עתידי ובינתיים חושפת את ה-GT קונספט עם מנוע V6 טורבו בהספק של 395 כ"ס.

קיה GT קונספט

קיה, לפי פיטר שרייר המעצב הראשי והאחראי על עיצוב ה-GT קונספט, החלה לעבוד על הקונספט רק בנובמבר 2010, אך הרעיון נולד כבר לפני לא מעט זמן. קיה GT לפי שרייר, היא רק פלטפורמה לבחינת כיווני עיצוב חדשים בעיקר עבור פלטפורמה ספורטיבית של הנעה אחורית עם מנוע קדמי, אך הוא רומז יותר מפעם אחת על הרצון לייצר מכונית כזו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קיה GT קונספט היא מכונית סאלון ספורטיבית עם מקום ל-4 נוסעים, מנוע קדמי והנעה אחורית. לקיה GT קונספט, מידות של 4,690 מ"מ אורך, 1,890 מ"מ רוחב, 1,380 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,860 מ"מ. קיה מציידת את הקונספט GT במנוע חדש לחלוטין: V6 בנפח 3.3 ליטר T-GDI עם מגדש טורבו והזרקת דלק ישירה בהספק של 395 כ"ס ומומנט של 54.4 קג"מ. את מנוע זה נמצא ככל הנראה במכונית הסאלון החדשה של קיה, ה-K9, שתיחשף בזמן הקרוב.

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/lHh30jO3u74?rel=0{/iframe}

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/OhVBZAfdZr0?rel=0{/iframe}

 

פיטר שרייר מסיים את ההודעה לעיתונות באלו המילים: “ אחד הדברים הטובים בעובדה על פרויקט כזה שהוא מאוד מציאותי. זה הרגיש מצוין לעבוד על מכונית שיכולה לרדת לכביש מחר. כן, זה יהיה חלום להביא את המכונית הזו לפס הייצור – יש לה מבנה הגיוני עם ארבעה מושבים, תא מטען בגודל מספק והיא שובת לב ודינמית וזה בדיוק סוג המכונית שקיה צריכה לייצר.”

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

איזה עיצוב חייתי...

This comment was minimized by the moderator on the site

קיה מפתיעים כל יום מחדש

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location