קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, החלה בשיווק רנו מגאן RS טרופי 2021 המחודשת, גרסת הקצה של המגאן RS אשר זכתה אשתקד למתיחת פנים קלה. גרסת ה- Trophy של המגאן RS עם 300 כ"ס מחליפה את המגאן RS CUP עם 280 כ"ס ששווקה עד עתה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כאמור, ההספק המרבי ממנוע ה-1.8 ליטר טורבו של הדגם עלה בגרסת הטרופי ל-300 כ"ס והמומנט המרבי ל-42.8 קג"מ. המנוע הזה משודך כסטנדרט לתיבת 6 הילוכים EDC המעבירה את הכוח אל הגלגלים הקדמיים דרך דיפרנציאל מוגבל החלקה מכני מסוג טורסן, זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 5.7 שניות ולמהירות מרבית של 255 קמ"ש, זאת לעומת 5.8 שניות ו-250 קמ"ש בגרסת ה-280 כ"ס היוצאת. תוספת הביצועים הושגה באמצעות מערכת פליטה שונה, תוכנת ניהול מנוע שונה ומגדש טורבו משודרג עם מסב קרמי.

 

מגאן RS טרופי 2021 המחודשת
מנוע משופר, צלחות בילום חדשות וכיול קשיח וחד יותר.

המגאן RS Trophy לא מסתפקת כמובן רק במנוע חזק יותר, היא מצוידת בשלדת CUP המחוזקת, יחד עם בולמים, קפיצים ומוטות מייצבים קשיחים יותר, חלקי מתלה שונים מאלומיניום וחישוקי "19 קלים יותר בעיצוב ייחודי הנועלים צמיגים . גם מערכת הבלימה שודרגה עם צלחות קדמיות חדשות ומחורצות בקוטר של 355 מ"מ הקלות יותר ב-1.8 ק"ג לצלחת וננעלות באמצעות קליפרים בעלי 4 בוכנות של ברמבו. כמו בדגם היוצא, למגאן RS מערכת היגוי אקטיבית ייחודית בציר האחורי (​​4Control), בורר מצבי נהיגה RS כולל אפשרות לניתוק מלא של הבקרות, בקרת יציאה מהמקום ועוד.

 

2021 רנו מגאן RS טרופי
שדרוג טכנולוגי לתא הנוסעים.

השינויים החיצוניים זניחים, בתא הנוסעים לעומת זאת נמצא מספר חידושים כגון לוח מחוונים דיגיטלי מלא "10.25, מערכת מולטימדיה עדכנית עם ממשק גרפי חדש ומסך "9.3 לעומת "8.7 בדגם היוצא, ממשק בקרת אקלים מעודכן ועוד. כמו בדגם היוצא נמצא מושבי ספורט סופר אחוזים בריפוד עור ואלקנטרה, דוושות בגימור מתכתי, תקרה כהה, תפירה קונטרסטית באדום ועוד.

 

רנו מגאן RS טרופי
מגאן RS טרופי.

מפרט האבזור עשיר למדי וכולל, בין היתר: מערכת שמע של BOSE עם 8 רמקולים, בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם, בקרת שיוט, בלם יד חשמלי עם AUTO HOLD, פתיחת הרכב באמצעות המכשיר הסלולרי, תאורת אווירה, תאורת LED מלאה, חיישני תאורה וגשם, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, בורר מצבי נהיגה RS, בלימה אוטונומית (עם אפשרות לניתוק במצב RACE לנהיגת מסלול), בקרת סטייה מנתיב ועוד. 2021 רנו מגאן RS טרופי - מפרט טכני מלא להורדה.