הטראוורס 2013 מגיע לאחר מתיחת פנים מקיפה, כולל תא נוסעים איכותי מבעבר ומקום לעד שמונה נוסעים.

2013 שברולט טראוורס החדש - איכותי יותר ומאובזר יותר

UMI, יבואנית שברולט בישראל, משיקה את הטראוורס החדש לשנת 2013, הקרוסאובר המגודל של שברולט המציע מקום לשמונה נוסעים, מנוע V6 חזק ורמת אבזור גבוהה כולל מערכת MYLINK החדשה של שברולט. מחירי הדגם החדש עומדים על בין 250-350 אלף שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הטראוורס ישווק בישראל בשלוש גרסאות: LT שמונה מושבים עם הנעה קדמית, LT שמונה מושבים עם הנעה כפולה ו-LTZ עם שבעה מושבים (שניים נפרדים בשורה המרכזית) והנעה כפולה.

 

הטראוורס הוא רכב גדול ממדים עם אורך של 5.17 מטר, רוחב של 2.0 מטר, גובה של 1.77 מטר ובסיס גלגלים של 3.0 מטר. בזכות הממדים הגדולים הוא מהרכבים היחידים המציעים נפח תא מטען עצום גם כאשר כל שורות המושבים מאוישות: 691 ליטר, 1,948 ועד ל-3,296 ליטר עם קיפול שתי שורות המושבים מאחור.

 

 

הטראוורס החדש/מחודש, מגיע לאחר מתיחת פנים מקיפה במיוחד. חיצונית, הדגם נוטש את המראה "המאיים" של הדגם היוצא והוא זוכה בחזית חדשה ומעודנת יותר שתאפיין את דגמי הפנאי הבאים של שברולט. מאחור, שברולט התקינה דלת תא מטען חדשה לחלוטין ביחד עם פנסי בלימה חדשים מבוססי LED.

 

תא הנוסעים של הטראוורס 2013, עבר מהפכה של ממש ולמעשה, מדובר בתא נוסעים כמעט וחדש לחלוטין. את תא הנוסעים המיושן יחסית עם הפלסטיקה הפשוטה שלא תאמה את תג המחיר של הדגם היוצא, מחליף תא נוסעים איכותי ויוקרתי עם שפע של חומרים רכים ורמת גימור גבוהה.

 

בחזית הדגם, שוכן לו אותו מנוע V6 בנפח 3.6 ליטר המייצר הספק של 281 כ"ס ב-6,300 סל"ד ו-36.7 קג"מ ב-3,400 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכי מעודכנת וצורך ליטר אחד לכל 8 ק"מ.

 

גם בתחום האבזור והבטיחות הטראוורס החדש/מחודש מציג קפיצת מדרגה לעומת הדגם היוצא. בתחום הבטיחות, הדגם מצויד ב-7 כריות אוויר, כולל כרית אוויר מרכזית בין הנהג לנוסע (ראשונה בעולם), מערכת בקרת יציבות, מצלמת רוורס, מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים, מערכת התראה על אזורים מתים (LTZ בלבד) ועוד.

 

בתחום האבזור, כל הדגמים מצוידים במערכת MYLINK הכוללת מסך מגע מרכזי עם דיבורית BT וכניסות AUX+USB בתא סגור ייעודי. בדגם הבסיס למערכת השמע 6 רמקולים וברמות הגימור הגבוהות מוצעת מערכת BOSE עם 10 רמקולים (Surround ב-LTZ). בנוסף, בדגמי ההנעה הכפולה, מותקנת מערכת בידור ליושבים מאחור, נפרדת מזו הקדמית.

 

רשימת האבזור כוללת בנוסף, שמשות כהות, חישוקי "20 קלים, חיישני תאורה, חלון גג כפול (בדגמי 4X4) ועוד.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

לפחות 2.5 טון..

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location