לאחר עיכוב של כחודש ימים, שברולט סוניק מגיעה לאולמות התצוגה בישראל והשיווק החל בפועל.

שברולט סוניק 2011

UMI, החלה רשמית בשיווק הסוניק החדשה לפני יותר מחודשיים, אך רק כעת לאחר הגעתה של אוניה עמוסת מכוניות, מתחיל השיווק בפועל יחד עם הצגתן של דגמי הסוניק, האצ'בק 5 דלתות וסדאן באולמות התצוגה הראשיים ברחבי הארץ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שברולט סוניק תשווק בשתי תצורות מרכב 5 דלתות האצבק ו-4 דלתות סדאן ועם שני מנועים 1.4 ליטר 101 כ"ס ו-1.6 ליטר 115 כ"ס. כל הגרסאות משווקות עם תיבת 6 הילוכים אוטומטית כסטנדרט. הסוניק מוצעת בשתי רמות גימור לדגם ה-האצ'בק במחיר של החל מ-103 אלף ש"ח ושלוש רמות גימור לדגם הסדאן החל מ-107 אלף ש"ח.

 

לפרטים המלאים, רמות הגימור והמחירים

 

ומה עם גרסה ידנית לסוניק? בשיחה עם נציג בכיר בשברולט ישראל, נאמר שזו נשקלת בחיוב וב-UMI רק ממתינים לראות לאן יתפתח שוק הסופרמיני הידני ואיזו רמת אבזור יהיה כדאי לשווק. צריך לזכור שלמרות שסקודה מכרה כמות מדהימה של 620 רכבים בפחות משבוע מדגם ה-1.4 ידני, זו יחידת הנעה שבסקודה רוצים להוציאה לגמלאות. אותו הדבר ברנו עם הקליאו 1.2 הידנית, שזו שנתו האחרונה של הדגם ובשל מכירות חלשות מאוד באירופה, הוצג הדגם הבסיסי הזה במחיר אטרקטיבי.

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב כזה לא אמור לעלות יותר מ70K

This comment was minimized by the moderator on the site

שים לב שרמת האבזור גבוהה יחסית, מנועים חזקים, תיבת 6 הילוכים אוטו' וכיום היא מכונית הסופרמיני הבטוחה ביותר שיש!!. <br /><br />זה שהמחיר יקר כמו אצל כולם זה נכון, אבל צא מדייהו, אין כבר...

שים לב שרמת האבזור גבוהה יחסית, מנועים חזקים, תיבת 6 הילוכים אוטו' וכיום היא מכונית הסופרמיני הבטוחה ביותר שיש!!. <br /><br />זה שהמחיר יקר כמו אצל כולם זה נכון, אבל צא מדייהו, אין כבר דייהו השם הזה נמחק.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מכונית מעוצבת ,מאובזרת ויפה במחיר לכל נפש חפצה.<br />ןלא במחירי שמיים של יונדאי,טיוטה ועוד.גנבים נמאסתם.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location