שברולט קפטיבה 2011 עברה מתיחת פנים מקיפה, אך עיקר החידוש אלו המנועים החזקים והחסכוניים יותר.

שברולט קפטיבה 2011

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חברת UMI מתחילה בימים אלה בשיווק שברולט קפטיבה, הכביש-פנאי החדש של שברולט. הקפטיבה החדשה תוסיף להציע שבעה מקומות ישיבה, לצד שינויים ושדרוגים בכל היבט – עם עיצוב חדש, מנועים חדשים, תיבת הילוכים חדשה, עיצוב פנים וחומרים חדשים לחלוטין, מתלים משופרים, ועוד.

 

המרכב החדש שופר והוקשח ומערכת בידוד הרעשים ברכב שודרגה יחד עם מערכת המתלים החדשה שעברה כיול מחדש. המתלים של מקפרסון ניצבים מקדימה ומאחור סרן אחורי עצמאי עם ארבע נקודות חיבור (Independent Four link Axle) בכל אחד מארבעת הגלגלים מותקן בלם דיסק עם אוורור פנימי – 296 מ"מ מלפנים ו-303 מ"מ מאחור – ומערכת ABS חדישה, המאופיינת בחיישנים בכל גלגל, ומותקנת באופן סטנדרטי בכל הדגמים.

 

תיבת ההילוכים האוטומטית שודרגה וכעת היא בעלת שישה הילוכים במקום חמישה,. ניתן להשתמש בה במצב אוטומטי מלא, או אם הנהג מעדיף, בבורר הילוכים (DSC) המאפשר העברת הילוכים ידנית. התיבה האוטומטית החדשה תוכננה עם טווח רחב של יחסי העברה לשיפור המתאם בין ביצועים לחיסכון בדלק. כך, בעוד שהילוך ראשון 'קצר' מאפשר תחילת נסיעה, הילוך שישי ארוך מפחית את סיבובי המנוע במהירויות גבוהות יותר, ממקסם את יעילות ניצול הדלק ומפחית את הויברציות והרעש בתוך הרכב.

 

גם המנועים שודרגו: את המנוע הבכיר הקודם ה-V6 בנפח 3.2 ליטר החליפה יחידת 3.0 ליטר חדשה בעלת תזמון שסתומים משתנה והזרקה ישירה, חסכונית הרבה יותר מבעבר ומייצרת 258 כ"ס (לעומת 230) וביצועיה מרשימים, עם האצה למאה ב-8.6 שניות ומהירות מרבית של 198 קמ"ש.

 

נפח מנוע הדיזל גדל מ-2.0 ל-2.2 ליטר והוא מייצר 163 כ"ס לעומת 150 כ"ס שייצר בעבר וזאת תוך שיפור ניכר בצריכת הדלק. בנוסף מצרפת שברולט להיצע גם גירסת פתיחה חדשה המשלבת מנוע בנזין חדשני בנפח 2.4 ל' בתצורת 4 צילינדרים המספק 197 כ"ס עם מחיר מפתה העומד על - 199,900 ₪

 

גם פנים הרכב עבר שדרוג מקיף עם מתיחת הפנים: מסגרות כרום נוספו לפתחי האוורור, לוח המחוונים חודש והתאורה הכחולה האופיינית תורמת לשיפור החוויה. ידית בלם היד הוחלפה במתג אלקטרוני וריפודי העור הפנימיים משלימים תחושה יוקרתית ומעודנת בתא הנוסעים. כמובן שגם הקפטיבה 2011 מציעה שלוש שורות מושבים עם מקום לשבעה נוסעים כסטנדרט.

 

רשימת האבזור כוללת: מערכת בקרת אקלים דיגיטלית, מחשב צריכת דלק, רדיו דיסק מקורי MP3 ואנטנה עם 8 רמקולים, בלוטוס, מערכת פיוניר מובנית הכוללת מסך מגע וניווט, עמעם תאורה בלוח השעונים, שליטה על מערכת השמע גלגל ההגה, הגה מתכוונן טלסקופי (גובה+מרחק), גלגל הגה + ידית הילוכים מצופים עור, חישני גשם, מערכת בקרת שיוט נשלטת מגלגל ההגה + שליטה על מערכת השמע, מראות צד מתכווננות חשמלית ומשולבות איתות.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location