שברולט מציגה מתיחת פנים לרכב הפנאי הקטן, הקפטיבה. עם מתיחת הפנים נוספו 4 מנועים חדשים.

שברולט קפטיבה 2011שברולט קפטיבה 2011

שברולט קפטיבה, שלא זכה להצלחה רבה, מתעדכן לקראת שנת 2011 ויוצג בתערוכת פריז הקרובה. רכב הפנאי הקטן של שברולט, מתעדכן במראהו עם גריל חדש ועצום בגודלו כפי שראינו באבאו החדשה. מתיחת הפנים לקפטיבה, מצטרפת ל-4 דגמים חדשים או מחודשים שתציג שברולט בתערוכת פריז הקרובה, האבאו החדשה, קרוז האצ'בק ולמיניואן הקומפקטי האורלנדו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

פנסי האיתות במראות הצד הוחלפו בתאורת LED. מאחור עיקר השינוי מסתכם ביחידות תאורה שקופות חדשות. התוצאה הכוללת יותר מרשימה מהדגם היוצא, או פחות קוריאנית (שם מיוצרת הקפטיבה) ויותר אמריקאית במראה.

עיקר החידוש בקפטיבה 2011, אלו המנועים ותיבת ההילוכים. בתחום המנועים לרשות הקפטיבה יעמדו 3 מנועים חדשים. מנוע 2.4 ליטר בהספק של 171 כ"ס לעומת 136 כ"ס במנוע המוחלף, מנוע 3.0 ליטר V6 בהספק 258 כ"ס, המחליף את מנוע ה-3.5 ליטר V6 בהספק 230 כ"ס. ומנוע דיזל חדש בנפח 2.2 ליטר המחליף את מנוע ה-2.0 ליטר דיזל. למנוע החדש שני הספקים, 163 כ"ס ו-184 כ"ס.

המנועים החדשים משודכים לתיבת 6 הילוכים חדשה או תיבה ידנית, שכמובן לא תמצא את מקומה אצלנו. הקפטיבה מתחדשת גם במערכת סיוע לזינוק בעליה וכן בבלם חנייה חשמלי. לפי שברולט, איכות החומרים והאבזור השתפרו מאוד והקופטי בה החדשה תוצע כמו המוחלפת עם 5 או 7 מושבים.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location