גרסת הייצור של שברולט קרוז תוצג בתערוכת ז'נבה ומיד לאחר מכן יחל השיווק באירופה.

שברולט קרוז האצ'בק בגרסת ייצור

את שברולט קרוז האצ'בק קונספט, ראינו בתערוכת פריז באוקטובר אשתקד. את גרסת הייצור של הקרוז האצ'בק שברולט תחשוף בתערוכת ז'נבה בתחילת חודש הבא. התמונה באדום, חושפת לראשונה את גרסת הייצור השונה מבעט מדגם הקונספט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בהשוואה לדגם הקונספט, גרסת הייצור מקבלת זוג פנסים אחוריים קונבנציונליים יותר בעיצובם ובזאת מסתכם ההבדל בין הגרסאות, לפחות מאחור. עדיין אין בידנו תמונה של גרסת הייצור מלפנים, אך ההבדל צפוי להסתכם בפנסים ראשיים שונים במעט ללא ההילה הכחולה.

 

שברולט קרוז האצ'בק תצויד באותם מנועים המשרתים את גרסת הסדאן המוכרת לנו עם מנועי 1.6 ליטר 124 כ"ס ו-1.8 ליטר 141 כ"ס אשר יוצעו באירופה עם תיבת הילוכים ידנית או שישה הילוכים אוטומטית. באירופה תוצע הקרוז גם עם מנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר בהספק של 163 כ"ס. נפח תא המטען עומד על 400 ליטר, כ-50 פחות מגרסת הסדאן.

 

שברולט קרוז האצ'בק תאפשר לשברולט להגדיל את האחיזה בסגמנט המשפחתיות באירופה, בה כ-65% מהמכוניות מהמשפחתיות נמכרות בגרסת האצ'בק. גם לישראל תגיע הקרוז האצ'בק במהלך השנה ותאפשר לשברולט להציע תחרות ליונדאי i30 וקיה סיד.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

שלום לכולם אני מקווה שהשכל היישר ינציח את הבורות של מקבלי ההחלטות ויאפשרו להכניס את הדיזל האוטומטית 6 הילוכים למה תמיד אנחנו יותר חכמים משער העולם <br />מי יודע אולי ימים יגידו

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location