זו הפעם הראשונה מזה חמש שנים שרכב אמריקאי נמצא במקום הראשון בטבלת המכירות בארה"ב.

שברולט קרוז

אם בעבר היינו שואלים צרכן אמריקאי איזה רכבים קומפקטיים הוא מכיר (משפחתית אצלנו בישראל) התשובה המיידית הייתה טויוטה קורולה או הונדה סיוויק. כיום, תמצאו ברשימה גם את יונדאי פורד ושברולט באותה נשימה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שברולט קרוז, שהחלה להימכר בארה"ב לפני פחות משנה, מתקבלת בזרועות פתוחות ע"י הקהל האמריקאי ובחודש מאי האחרון, הביא את הקרוז לראש טבלת המכירות החודשית עם מכירות של 22,711 רכבים. זו הפעם הראשונה מזה חמש שנים שרכב אמריקאי קומפקטי מוביל את טבלת המכירות.

 

במקום השני לחודש מאי, נמצא את פורד פוקוס החדשה עם 22,301, יונדאי i35 (אלנטה בארה"ב) עם 20,006, הונדה סיוויק עם 18,341 וטויוטה קורולה עם 16,895 רכבים. אם מסתכלים על המכירות מתחילת השנה עד לסוף חודש מאי, טויוטה במקום הראשון עם 113,084, הונדה שנייה עם 110,086 ושברולט עם 98,076.

 

כמובן שצריך להתחשב בעובדה שטויוטה והונדה סובלות ממחסור חמור ברכבים וזה ימשך עד סוף השנה. למרות זאת, אין זה מוריד מהישג של שברולט עם הקרוז שגונבת לא מעט לקוחות למה שבעבר היה בררת מחדל בבחירתו של הצרכן האמריקאי, הונדה סיוויק וטויוטה קורולה.

 

שברולט קרוז נמכרת בארה"ב עם מנועי 1.8 ליטר או 1.4 ליטר טורבו בהספק זה של 138 כ"ס וכן בגרסת ECO חסכונית עם מנוע ה-1.4 טורבו ותיבת 6 הילוכים ידנית!. כן, האמריקאים התחילו להתאהב במכוניות ידניות עד כדי כך שאפילו ה-M5 החדשה של ב.מ.וו תוצע עם תיבה ידנית רק בארה"ב ולא באירופה!.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location